איך להיפטר מכיני יונים?

מיגור כיני יונים בבית

מבין החרקים הטפיליים אשר נמצאים בסביבת האדם, ניתן בהחלט לומר כי כיני היונים פחות מוכרות באופן יחסי. מדובר בטפיל קטן מאוד, שקשה מאוד להבחין בו בעין אנושית. עקיצותיהן של כיני היונים צורבות ועלולות לגרום לפריחה מאסיבית בעור ובנוסף, הריר של כיני היונים עלול להעביר אלינו מחלות שונות. לכן, ברור שקיים צורך בהדברת כיני יונים בבית ועדיף מקדם מאשר מאוחר.

מתי להתחיל את הליך מיגור כיני היונים בבית?

ככלל, כיני יונים מגיעות הביתה רק בדרך אחת: דרך עופות שונים, לרבות יונים, אשר קיננו בקרבת הבית ועזבו את הקן, וכעת כיני היונים נאלצות לחפש מקור מזון אחר. לכן, כאשר הנכם מבחינים ביונים מקננות במסתור הכביסה, כוך במרפסת וכד’,  יש להתחיל בהליך הריסוס של הבית, לשם הגנה מפני כיני יונים. חשוב לציין שבמקביל, מומלץ לנקוט באמצעים שונים לסילוק היונים ולהגנה על הבית מפני בניית קנים.

הליך מיגור כיני היונים בבית:

  1. רכישת חומר הדברה מתאים וריסוס ברחבי החדר\החלל הנגוע – יש לרכוש חומר הדברה ירוק שאינו רעיל לבני אדם, אך מתאים לשימוש ביתי-עצמי. השימוש בחומר הדברה “רגיל” ורעיל מסוכן במקרה זה, מכיוון שיש להדביר גם אזורים בבית הסמוכים מאוד למיטות, לספה, לארון וכד’. לאחר שרכשתם את חומר ההדברה המתאים, יש לרסס אותו בכל חלקי החדר או החלל הנגוע ובייחוד מסביב לחלונות ולפתחי האוורור של החדר.
  2. במקביל, יש לכבס כלי טקסטיל שונים הנמצאים בחדר\בחלל הנגוע – את הכביסה יש לעשות בטמפ’ של 60 מעלות לפחות, אולם אם קיימים כלי טקסטיל שלא ניתן להכניס לכביסה, ניתן לאחסנם בשקיות וואקום למשך כמה ימים.
  3. לאחר שהריסוס יתייבש, יש לשאוב את כל החדר במשך 10 ימים – שאיבת החדר במשך 10 ימים ברציפות תבטיח את שאיבת הביצים, הנימפות וכיני היונים שנותרו בחדר לאחר הריסוס.

אולי יעניין אותך גם

איך להיפטר מהנמלים?

מדוע לא להזמין מדביר וזהו?

תמיד תוכלו להזמין מדביר מקצועי, אולם במקרה של הדברת כיני יונים, המדביר יוכל לבצע עבורכם רק את השלב הראשון המוזכר לעיל וממילא, את הכביסות והשאיבה במשך הימים הנותרים תצטרכו לעשות לבד. לכן, במקרה זה, נמליץ לכם לחסוך את הכסף על מדביר מקצועי ולרכוש את חומר ההדברה של צ’י’ צ’ק ג’וק המורכב מחומר ריסוס מקצועי ושווה ערך לחומרי הדברה של מדבירים.

לפרטים נוספים ומידע לגבי איך להדביר באופן עצמאי את הכיני יונים התקשרו

לטלפון 1-700-500-889 צ’יק צ’ק ג’וק

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..