איך להיפתר מעכברים וחולדות?

קצת רקע על עכברים וחולדות

עכבר הוא סוג של יונק מסדרת מכרסמים. אורכו כ-10 ס”מ וצבעו יכול להיות לבן אפור או חום. עכברים מעדיפים לחיות באזור סביבת מגורי האדם כיוון ששם יוכלו למצוא דברי מזון בקלות ומקום בו יוכלו להתחבא. עכברים אוכלים סוגים שונים של מזונות, כולל חלזונות וגופות של עכברים אחרים. לחלק מהאנשים העכברים מהווים מטרד ומפחידים אותם. לעומתם ישנם עכברים שמשמשים כחיות מחמד בבתים של אנשים ובאחרים אף משמשים לניסויים מדעיים.

החולדה הינה יונק ממשפחת העכברים שמסדרת מכרסמים. החולדה גדולה יותר בגודלה מן העכבר ויש לה חוש ריח ושמיעה מפותחים במיוחד.

אולי יעניין

הדברת עכברים בביוב

עכברים או חולדות, כיצד נזהה שהגיעו אלינו לביקור?

זיהוי: נוכל לזהות שיש לנו עכבר בבית לפי רעשים מוזרים מחדרי אחסון, לפי ריח מוזר וגם סימני צואה עלולים להעיד על כך שיש לכם עכבר בבית.

מה נוכל לעשות על מנת להיפטר מעכברים וחולדות?

דרכי מניעה: יש צורך לשמור על ניקיון בתוך הבית. אין להשאיר זבל בפח הזבל ללילה. אין להשאיר פירורים על השולחן. במידה ויש חורים בקירות יש לסתום אותם.

פיתרון לבעיית העכברים: בצ’יק צ’ק ג’וק ניתן למצוא מגוון פתרונות לבעיית העכברים ו/או חולדות. לכל לקוח אנחנו מתאימים את הטיפול הטוב ביותר. ברשותנו רעלים לעכברים, תחנות האכלה, מלכודות דבק.

אולי יעניין אותך

הדברה לבד לעכברים 

תחנת האכלה – הינה תיבה בבטיחותית שלא ניתנת לפתיחה על ידי האדם (רק על ידי מפתח מסוים ניתן לפתוח אותה). אין אפשרות לשום בעל חיים להיכנס לתוך התיבה כיוון שהפתח שלה הוא קטן וצר. לתוך תחנת האכלה יש להכניס רעל עכברים.

רעל עכברים – הינו תכשיר המכיל פיתיון אכיל, והוא חומר שמונע כרישת דם. יש להניח שתי חתיכות רעל בתוך תחנת האכלה. את תחנות האכלה יש להניח במקומות מוסתרים. יש להפריד בין כל תחנה לתחנה מרחק של 3-4 מטר. העכבר ו/או החולדה אוכלים את הרעל. הדבר משפיע על מערכת העיכול שלהם. העכבר/החולדה מודיע על סכנה לכל העכברים והחולדות באזור והדבר גורם להם לא להגיע לאזור.

אולי יעניין אותך

רעל עכברים

מלכודות דבק – אלה מלכודות שמכילות חמאת בוטנים. הריח מושך את העכברים ואת החולדות והם נדבקים אליה. אחרי שהעכבר ו/או החולדה נדבקים למלכודות יש לזרוק אותם לפח המרכזי. בעזרת מלכודות הדבק תוכלו ללכוד את כל העכברים שיש לכם בקלות וביעילות.

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..