איך נפטרים מזבובים קטנים במטבח?

תוהים איך נפטרים מזבובים קטנים במטבח? הזבובים הקטנים האלו מהווים מטרד במקומות רבים, והם מושכים אחריהם גם מזיקים אחרים. אם גם לכם יש זבובים קטנים שמסתובבים במטבח, הטיפים הבאים יעזרו לכם להיפטר מהבעיה ביעילות.

אולי תתעניין במידע נוסף אודות

זבוב הבית

איך נפטרים מזבובים קטנים במטבח? טיפים שימושיים

זבובים קטנים (לרוב יתושי-עש) מופיעים פעמים רבות במטבח, והטיפים הבאים יעזרו לכם להיפטר מהם:

נקו פתחי ניקוז

אם אתם מבחינים בזבובים קטנים שמתעופפים בקרבת הכיור שלכם, נקו את פתח הניקוז. במקרים האלו כנראה שמצטבר לכלוך ומשקע מזון בפתח הניקוז שהזבובים נמשכים אליהם. לכן, מומלץ לנקות את פתח הניקוז בכיור – כלומר את הסיפון במערכת ניקוז המים הפנימית.

אולי תתעניין ב

מה דוחה זבובים?

בדקו אם יש מזון שנרקב במטבח

כאשר מזון מתחיל להירקב במטבח, זבובים קטנים נמשכים אליו במספרים גדולים. חשוב לבדוק אם יש מזון במטבח שלכם שהתקלקל או נרקב: פירות, ירקות, אוכל מוכן, ועוד. עשו בדיקה יסודית בכל המטבח כדי לבדוק אם יש מזון שהזבובים נמשכים אליו.

כסו את פתח האשפה

האשפה גם היא מוקד משיכה לזבובים קטנים, בייחוד במטבח. אם יש לכם פח במטבח, וודאו שהוא מכוסה היטב – בייחוד אם אתם זורקים לתוכו שאריות מזון. לחילופין, מומלץ להחליף את שקית הזבל לעתים קרובות כדי להיפטר ממזון – בייחוד בימי הקיץ, שבהם המזון נרקב מהר יותר.

אולי יעניין אותך גם

איך להיפטר מהזבובים בחצר?

היפטרו ממים עומדים ברחבי המטבח

זבובים קטנים נמשכים למים עומדים במטבחים. זה יכול להיות מים עומדים בכיור, או בעציצים ואדניות שאתם מגדלים בסביבת המטבח. בדקו אם יש מים עומדים במטבח שלכם וייבשו אותם. בנוסף, השתדלו לא להשקות צמחים יותר מדי כדי למנוע הצטברות של מים.

איך להיפטר מזבובים קטנים במהירות וביעילות

הפתרונות שצוינו מעלה הם פתרונות זמניים ברוב המקרים. אם יש זבובים שמקננים במטבח שלכם, יהיה קשה להיפטר מהם באופן עצמאי, מפני שהם מתרבים. לכן, הפתרון היעיל ביותר לזבובים קטנים במטבח ובאזורים אחרים בבית הוא הדברה נגד המזיקים האלו. אם אתם תוהים איך נפטרים מזבובים קטנים במטבח, הדרך היעילה והמהירה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הדברה מקצועית.

הדברה מקצועית נגד זבובים קטנים

באזור המטבח יש פעילות רבה במהלך היום, וגם חומרי מזון שבני הבית אוכלים. לכן, ריסוס עצמאי או ריסוס של כימיקלים עלול לגרום לחלחול של חומרים כימיים למזון. כדי שזה לא יקרה, חשוב להשתמש בשירותי הדברה מקצועיים בשיטה ירוקה.

חברת 'צ'יק צ'ק ג'וק' מספקת שירותי הדברה מקצועיים מזה עשרות שנים, ואנו משתמשים בחומרי הדברה ירוקים שאינם פוגעים בסביבה. החומרים הייחודיים האלו הם בעלי רעילות נמוכה, כך שהם לא מזיקים לסביבה ולאנשים/בעלי חיים שנמצאים בה.

המדבירים שלנו הם מקצוענים בעלי ניסיון רב בתחום, ואנו מספקים שירות סביב השעון ללקוחותינו. אם אתם סובלים מבעיית זבובים קטנים במטבח – פנו אלינו ונשמח לסייע לכם, עם שירות הדברה מקצועי ויעיל.

מוצרים קשורים

תרסיס להדברה עצמית נגד זבובים

ערכה להדברה עצמית נגד זבובים – תרסיסים (chikchakjuk.com)

מלכודת דבק לזבובים

מלכודת זבובים – תרסיסים (chikchakjuk.com)

מה אומרים עלינו?

חגית רמז, בת ים

בהזדמנות זו נציין כי סבלנו מתיקן גרמני במשך זמן של למעלה מ-16 שנים (!), במהלך זמן זה עברנו שלוש דירות שהמרחק ביניהם הוא למעלה מעשר קילומטר (!), אך הג'וקים עברנו

קרא עוד..
ורד גורדון פרימור

בערך 7 שנים לדעתי אני מזמינה מהם תרסיסי הדברה, למרות שמתגוררת בישוב מרוחק בים המלח עם שפע של זוחלים נדירים, יוצא שבקבוק אחד בשנה גורם אפילו לחצר שלי להיות סופררר

קרא עוד..
אבא G

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפופרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
רועי ג

שירות מהיר ויעיל.

קרא עוד..
נתן דוב קופלוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים, (חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת , שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
Anat Yanon

מעולה לקרדית אבק. מאוד מרוצה!!! יחס ישירות נהדר.

קרא עוד..
Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג'וקים חסכתי כסף "שפו"

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

"‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ'יק צ'ק ג'וק פתרונות הדברה‏: "‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Doron Braunshtein

"צ'יק צ'ק ג'וק" זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג'וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ'יק 'צק ג'וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג'וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ'יק צ'ק ג'וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג'וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ'יק צ'ק ג'וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..