האם הג’וקים אהובים על ילדים?

ילדים נגעלים מג’וקים, זו עובדה

ממש בדומה לנו, ילדים גם נגעלים מג’וקים, עניין אשר כל הורה בעל ניסיון מועט יכול להעיד עליו. הסיבות משתנות מאוד וככלל, קיימים הסברים רבים לתופעה: קיימים הסברים הגורסים שמדובר במנגנון אבולוציוני שנועד לסייע לנו להתחמק ממחלות שונות או סכנות על ידי ההתרחקות מחרקים, קיימים הסברים שטוענים שמדובר בסך הכל בהעברה פסיכולוגית של הפחד שלנו לילדים שצופים בנו נגעלים. כך או כך, אין ספק שג’וקים בבית היא לא תופעה אהובה על ילדים, לפחות לא בתקופה שלנו.

האם ג’וקים יכולים להיות מסוכנים לילדים?

באופן כללי, מרבית הג’וקים נחשבים ללא מזיקים, אולם קיימים בהחלט כאלה שכן, בייחוד במצב בו ילדים (וגם מבוגרים) נוטים לכנות בטעות כל חרק שהם רואים כ”ג’וק” ולכן לא ניתן לדעת האם מדובר בתיקן, או בחרק אחר עוקף, מסוכן או מזיק באופן מסוים. במילים אחרות, במידה והילד שלכם סיפר לכם שראה ג’וק בבית, נסו לגלות במה מדובר ואיך הג’וק נראה, על מנת שתוכלו להעניק פתרון מהיר ונקודתי.

הדברה ירוקה – הפתרון היעיל ביותר

בדרך כלל, במוקדם ובמאוחר, הדברה של הבית, ובייחוד לקראת האביב והקיץ, תהיה הפתרון היעיל ביותר להתמודדות עם ג’וקים, במיוחד כשיש ילדים בבית. בין סוגי הדברות השונים, ההדברה הירוקה הינה הכי מומלצת לילדים, מכמה סיבות מרכזיות: ראשית, מדובר בהדברה הנעשית על ידי חומרים שאינם מסוכנים לבני אדם באופן כללי וכל שכן לילדים. שנית, ההדברה שאינה ירוקה טומנת בחובה פעמים רבות סכנות שונות ומשונות, גם כאשר היא נעשית כביכול באופן בטוח, כגון סכנת מגע של ילדים עם החומר, גם כאשר החומר מונח במקומות פחות שגרתיים בבית. חשוב לזכור אגב, כי הילדים ממילא חשופים לאזורים שונים בבית מפאת גובהם הנמוך, סקרנותם הטבעית ועוד.

אולי יעניין אותך גם

הכנות לפסח והדברה

נקודה אחרונה: הדברה בחדר הילדים

הדברה בחדר הילדים מטבע הדברים, צריכה להיעשות בזהירות יתרה, שכן מדובר באזור בבית בו הילדים ישנים באופן קבוע, יושבים, משחקים ועוד. לכן, במדיה והנכם שוקלים לבצע הדברה בחדר הילדים בפרט, חשוב מאוד להקפיד לפנות לחברת הדברה מנוסה ולוודא מולה את נושא הבטיחות ואיכות חומר ההדברה הירוק.

חברתנו מספקת שירותי הדברה מקצועיים ביית הלקוח, לצד אספקת חומרי הדברה ירוקים לשימוש עצמי. צרו קשר על מנת לקבל ייעוץ מתאים לגבי הפתרון המתאים לכם!

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..