הג’וק הגרמני – הפתרון זה אני

ג’וק גרמני ואורחות חייו

הג’וק הגרמני נחשב לאחד התיקנים הנפוצים ביותר בארץ ולכן גם לאחד המטרדים הגדולים ביותר בתחום. מדובר בתיקן קטן יחסית, נפוץ מאוד ובעל יכולת שרידותית גבוהה (בדומה לקרובי משפחתו). התיקן הגרמני ידוע ככזה שמגיע בדרך כלל דרך משלוחי מזון, כ”טרמפיסט” ממקומות נגועים וכד’, אולם הוא יכול להיכנס הביתה דרך שלל דרכים מקוריות.

בין העובדות החשובות ביותר שיש לדעת אודות התיקן הגרמני, קיימת העובדה שהוא נפוץ במשך כל השנה ומסוגל לחיות ממגוון רחב של סוגי מזון על בסיס אורגני וצמחי. כמו כן, חשוב לזכור שהוא יחסית קטן כאמור ולכן מסוגל להזדחל למקומות מסתור קטנים גם כן.

כיצד אוכל להיפטר מהתיקן הגרמני?

ברוח הפסח האביבית, חשוב לנו לציין הן את פתרונות ההדברה הקיימות והן את הפעולות העצמיות שיש לעשות על מנת להיפטר מן המזיק, אולם גם כדי להגן על הבית להבא:

  • ראשית, הפתרון הכולל והמלא ביותר הוא הדברה מקצועית בבית, שתסייע לכם להיפטר הן מן התיקנים והן מן הביצים שייתכן ופוזרו במקומות שונים בבית. חשוב לציין, כי הדברה ירוקה היא הפתרון המומלץ ביותר, שכן מדובר בהדברה שאינה מסוכנת לבני אדם ואינה רעילה.
  • שנית, אפרופו פסח, יש לנקות את הבית היטב ובייחוד את האזורים שבהם יכול התיקן הגרמני להתחבא, כגון אזור התנור, המיקרוגל, ארון המזון\מזווה ועוד.
  • שלישית, יש לרכוש חומר הדברה ירוק ויעיל (להדברה עצמית) ולתחזק את הגנת הבית מפעם לפעם על ידי ריסוס במקומות הנכונים.

על ידי פעולות אלה, תוכלו הן להיפטר מן המזיקים והן להימנע מצורך ריסוס עתידי, שכן הבית יהיה מוגן מלכתחילה.

אולי יעניין אותך גם

איפה אפשר לקנות חומרי הדברה ביתיים?

כיצד לבחור חברת הדברה\חומר ריסוס עצמי מתאים?

כמו בנושאים אחרים, חשוב לבדוק את ניסיון אנשי המקצוע ובטיחות החומרים. כל מדביר מקצועי מחזיק באישור בריאותי של חומרי ההדברה בהם הוא משתמש וכל שכן, אם אלו חומרי הדברה ירוקים ובטוחים. גם המדבירים המקצועיים שלנו, עובדים רק עם חומרי הדברה מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. באשר לחומרי ההדברה הנפוצים, חשוב לבחור כאמור חומר הדברה כמה שיותר מקצועי, ירוק וכמובן מאושר לשימוש.

מידע נוסף בנוגע להדברה ומיגור מזיקים בבית תוכל למצוא כאן

איך מונעים מזיקים בבית?

נשמח לספק לכם שירותי הדברה או חומרי הדברה ירוקים ומתאימים לשימוש עצמי. צרו קשר עוד היום >>

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..