הדברה באופן עצמאי לחולד

מי שמתעניין מעט במדע אולי יודע שהחולד הפכה בשנים האחרונות לאחת החיות המסקרנות והמסתוריות ביותר. עם זאת, עדיין לא נעים לנו למצוא אותה בחצר, בייחוד כשהיא אוכלת לנו את כל הצמחים.  קראו עוד על דרכי ההדברה העצמית (והמקצועית) של החולד.

חולד

חולד הוא סוג של מכרסם, פחות מוכר לעומת העכבר המצוי, החולדה וכד’, שנפוץ בארץ וחי במחילות מתחת לאדמה. למרות שמדובר בחיה מסקרנת מאוד, שכן לה חושים מפותחים שנועדו להתגבר על היותה עיוורת ויכולות פיזיולוגיות מרשימות, כאשר החולד פולש לגינתנו מדובר בסופו של דבר בתופעה מאוד לא רצויה. החולד הוא צמחוני ולכן ניזון מצמחי הגינה הקיימים בחצר שלנו, או מתוצרת חקלאית סמוכה (נפוץ אצל אנשים שחיים ביישובים לצד שטחים חקלאיים).

אולי תתעניין גם

מיהו חולד ארץ ישראלי ואיפה הוא נפוץ?

הדברת החולד: באופן עצמאי?

קיימות שיטות רבות להדברת חולד וביניהן הדברת המזון של החולד, פיזור מלכודות והנחת פיתיונות במקומות נבחרים. קיימים מספר חומרים הדברה שניתן להשתמש בהם למיגור החולד.

באשר להדברה באופן עצמאי או על ידי איש מקצוע, באופן עקרוני אכן ניתן להדביר את החולד באופן עצמאי על ידי פיזור פיתיונות או מלכודות, אולם מרבית האנשים אינם יודעים כיצד לפזר נכון את המלכודות ולכן, יש צורך להתייעץ עם חברת הדברה מנוסה שיש לה ניסיון בהדברת חולד, שמציעה פתרונות הדברה באופן עצמאי או הדברה עם מדביר מנוסה בעל רישיון.

בחברת צ’יק צ’ק ג’וק המדביר המזמר ניתן למצוא פיתיונות רעלים לחולד וחומר טבעי להרחקת חולד מחצר ביתנו ממשק הבית שלנו. על מנת לבצע הדברה בצורה היעילה ביותר נגד החולד עליכם להשתמש במוט לאיתור המעברים בהן עובר החולד באדמה. יש להחדיר את הרעל על המוט ולהכניס אותו בין מהמורה למהמורה.

אז מה מומלץ לעשות במידה ופלש לנו חולד הביתה?

ראשית, יש ליצור קשר עם חברת הדברה מנוסה ולהיוועץ איתה לגבי המזיק והתנהגותו. ייתכן מאוד שתגלו בכלל שלא מדובר בחולד, אלא במכרסם אחר. שנית, מומלץ להיוועץ עם חברת ההדברה לגבי אופן ההדברה ושיטת ההדברה הרצויה. אגב, במידה ותפנו לחברת הדברה הוגנת ומנוסה, היא תציג בפניכם את כל האפשרויות, גם את אפשרות ההדברה העצמית (אם היא מומלצת למקרה שלכם). למען ההגינות, נציין כי הדברת חולד יכולה להיות מורכבת ולכן מומלץ לקבל סיוע מקצועי.

לפרטים נוספים לגבי אופן ההדברה התקשרו אלינו להתייעצות בטלפון 1-700-500-889.

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..