הדברה ירוקה נגד נמלים

כיצד פועלת הדברה ירוקה נגד נמלים?

פתרונות הדברה ירוקה נגד נמלים יגרמו לכם להדביר אותם ללא קושי, ללא צורך במדביר חיצוני וללא שימוש בתרכובות כימיות. עם הדברה ירוקה נגד נמלים אתם יכולים להבטיח לעצמכם תקופה ארוכה של חופש ממזיקים, תוך אי גרימת נזק לסביבה, לכם ולסובבים אתכם. אין צורך לפנות ארונות או להתקין מפיצי ריח שיפצו על ריח ההדברה. לא נדרש פינוי של ילדים ובעלי חיים. החומר בטוח גם למגע אדם, אך לא לאכילה.

אולי יעניין אותך

הדברה ירוקה כל היתרונות

מהם חומרי הדברה ירוקה נגד נמלים אשר רבים מתחילים להתעניין בהם?

תרסיס מקצועי להמתת נמלים

שימוש בתרסיס אשר אינו נופל באיכותו מחומרי ההדברה בהם משתמשים מדבירים מקצועיים ומאפשר לכם הדברה נוחה, פשוטה וקלה במיוחד. תרסיס קילר מאפשר לכם להשמיד גם נמלים, וגם תיקנים והוא מאושר לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה. בשל העובדה שמדובר בחומר המבוסס על צמחים, אין צורך באמצעי מיגון או פינוי של הסביבה בעת השימוש בו, והוא בטוח לחלוטין.

אולי תתעניין ב

חומר הדברה נגד נמלים

ג’ל מזרק לקטילת נמלים

ג’ל זה מסופק בתוך שפופרת של מזרק. ניתן להזריק אותו כשהוא במצב עיסה למקומות בהם מופיעות נמלים. הנמלים ייקחו את הג’ל אחרי שהפך לחומר קשיח, יובילו אותו לקן שלהן, וזה יגרום להמתתן. בדומה לתרסיס, החומר מורכב ממרכיבים ידידותיים לסביבה ולא מסוכנים לבני אדם וניתן לעשות בו שימוש ללא כל חשש.

אולי תתעניין ב

מזרק להדברת נמלים

הכנת ההדברה נגד נמלים

את ההכנה לא צריך לבצע כמו מדביר מקצועי. די לעקוב אחר מספר נמלים אקראיות ולהדביר אותן תוך שימוש בחומר על פי ההנחיות שתקבלו מאתנו.

בין אם תחליטו לבצע את ההדברה בתרסיס, ובין אם באמצעות ג’ל, אנו נספק לכם הנחיות מדויקות אשר יאפשרו לכם לבצע את ההדברה בצורה מדויקת ויעילה במיוחד ללא כל בעיות. שימו לב בעת השימוש להשתמש בחומר במקומות אסטרטגיים גם אם אתם לא מבחינים ברגע זה בנמלים באותם מקומות. לדוגמא, פתחי ביוב במקלחת, האמבט והשירותים, מאחורי מכונת הכביסה ומייבש הכביסה, בפתחי הכניסה והיציאה, במיוחד אם יש גינה צמודה וכדומה, ובצורה הזו למנוע מראש הופעה של נמלים במקום.

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..