הדברה לבד לזבובים

זבובים בבית: נכון שהייתם שמחים להיפטר מהם?

רובנו מודעים לעובדה שזבובים בבית יכולים להיות מטרד לא קטן, אולם רבים אינם יודעים כי זבובים יכולים להעביר גם מחלות. זבובים הם חרקים הנמשכים מטבעם אל מזון רטוב או לח, הכולל גם לא מעט שאריות של חומרים אורגניים נרקבים למיניהם, צואה וכד’. על כן, הזבובים יכולים לשאת על גופם או אפילו בתוך גופם מחוללי מחלות שונים שעלולים חלילה, לפגוע גם באדם. לכן, חשוב מאוד להדביר אותם, עצמאית או בעזרת מדביר, אם במקרה קיימת אצלכם בבית או בגינה בעיית זבובים מתמשכת.

אולי תתעניין ב

הזבובים והנזק שהם גורמים  

כיצד עדיף למגר זבובים מהבית?

לקוחות מסוימים שואלים אותנו, האם כדאי להם להדביר את הבית עצמאית או להזמין מדביר מקצועי עבור המשימה. אז באופן לא צפוי בהכרח, נספר לכם כי הדבר תלוי ברמת הנגיעות ובסוג הנגיעות בבית, אם כי יש לדעת שבמקרים רבים תוכלו לחסוך את הכסף שהיה הולך למדביר ולרכוש עבור הבית מוצרי הדברה כנגד זבובים המיועדים לשימוש עצמי. הדבר נכון לכל מיני סוגים של הדברות ומזיקים, אולם בקשר לזבובים בפרט, יש לזכור כי ממילא, כדי למגר את הזבובים באופן סופי מן הבית, על יושבי הבעת לנקוט בכמה פעולות מונעות שלא קשורות להדברה באופן ישיר, ולכן אין טעם להזמין מדביר מקצועי כל זמן שבני הבעת לא מחויבים לנקוט באותן הפעולות.

אז אילו חומרי הדברה קיימים להדברה עצמית ומהן אותן הפעולות?

באשר לחומרי ההדברה שלנו, חומרי ההדברה העצמית למיגור זבובים מתחלקים לשני סוגים: חומרי הדברה לשימוש פנים הבית וחומרי הדברה לשימוש בחצר או בגינה. יש לדעת שחומרי ההדברה הללו שונים זה מזה ולכן, אין לנסות להשתמש בחומר אחד לייעוד שונה מהמקורי.

שנית, יש כאמור לדאוג לכמה דברים בבית כגון: פינוי גזם תדיר, פינוי אשפה (וכמו כן, לדאוג לפינוי הנוזל המצטבר בתחתית פח האשפה הגדול) וכד’. כמו כן, יש לאטום היטב את המזון, לנקות שאריות בזמן ובאופן כללי, לא להשאיר פסולת רטובה מכל סוג שהוא בבית או בסביבתו.

אולי יעניין אותך

איך להיפטר מהזבובים בחצר?

חומר הדברה לזבובים לבית הוא חומר הדברה על בסיס צמחים מתמצית החרצית. החומר מגיע בצורת תרסיס ללא ריח והוא עשוי על בסיס צמחים מתמצית החרצית. יש לרסס עם התרסיס על כל קירות הבית הנגועים ומתחת לשולחנות האוכל.

חומר הדברה נגד זבובים לחצר הבית הוא חומר אשר מצריך שימוש במרסס. יש לערבב את החומר עם המים בתוך המרסס לפי הוראות השימוש המצורפות לחומר הדברה ולרסס בכל שטח החצר כולל עצים וכולל קירות הבית החיצוניים.

פרטים נוספים לגבי הדברה לבד לזבובים נשמח לתת בטלפון 1-700-500-889

 

 

 

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..