הדברה לבד לפרעושים

מיהם הפרעושים?

הפרעושים אלו מזיקים בגודל של 1-5 מ”מ. הראייה של הפרעושים היא חלשה מאוד והם נעים במרחב לפי ראות של צלליות בלבד. הפרעושים ניזונים מדם הפונדקאי עליו הם נמצאים. ניתן לזהות את הפרעושים לפי עקיצות שתרגישו עד לגובה הברכיים בדרך כלל. ילדים קטנים יעקצו עד לגובה הבטן כיוון שהפרעושים מנטרים עד לגובה של 18 ס”מ. סימן נוסף לכך שיש לכם פרעושים הוא הניטור עצמו. במידה ותראו מזיק קופץ בביתכם או בחצר ביתכם, תוכלו לזהות שזהו הפרעוש.

אולי יעניין אותך

הפרעושים ואורח החיים שלהם

מאין מגיעים אלינו הפרעושים?

הפרעושים יכולים להגיע בכל עונות השנה. הם מגיעים כתוצאה מבעלי-חיים שחיים בבית ומסתובבים גם ברחובות. הם יכולים להגיע גם כתוצאה מבעלי חיים של השכנים או כתוצאה מנקבה שהמליטה לא רחוק מבית מגוריכם. הם מעדיפים להסתתר במקומות חשוכים, בתוך סיבי השטיחים, בתוך הריפוד של הספות או המיטות.קשה להיפטר מהם.

נתקלתם בפרעושים, נעקצתם? מה עושים?

עקיצות פרעושים הם לא נעימות ואף גורמות לגירוד. בנוסף עקיצות הפרעושים עלולות להעביר אלינו מחלות.

לכן אם נתקלים בפרעושים אל תהססו לפנות לצ’יק צ’ק ג’וק ונמצא לכם פיתרון הדברה יעיל שבעזרתו תוכלו להיפטר מהפרעושים.

אולי תתעניין ב

חומר נגד פרעושים

ניתן לעשות הדברה כוללת בבית על ידי מדביר מקצועי שיגיע אליכם תוך 24 שעות מרגע ההזמנה ויעשה לכם ריסוס בביתכם. הריסוס הוא רצפתי.אחרי שמדביר עושה אצלכם הדברה יש לשאוב את כל הבית עם שואב אבק לפחות שבוע ימים.

לחילופין ניתן לרכוש בחנות לחומרי ההדברה תרסיס להדברה עצמית, שהוא שווה ערך למדביר. התרסיס הוא חומר מקצועי להדברה לבד של הבית איתו ניתן להדביר לבד ללא עזרת מדביר. התרסיס עשוי מחומריים טבעיים על בסי צמחים מתמצית החרצית. אין צורך במסיכה ואין צורך לצאת הבית. יש הוראות שימוש מאוד ברורות ותמיד אפשר להתקשר ולקבל הכוונה טלפונית מאיתנו. יש חומר הדברה המתאים להדברה של פרעושים בבית ויש חומר הדברה שמתאים להדברה של פרעושים בחצר.

אולי תרצה לבקר ב

חנות לחומרי הדברה

צ’יק צ’ק ג’וק תשמח תמיד לעזור ולתת מענה לכל שאלה ובעיה.

1-700-500-889

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..