הדברה עצמית

מהי הדברה עצמית?

הדברה עצמית זאת הדברה שניתן לבצע באופן עצמאי ללא צורך קריאה למדביר. בחנות לחומרי הדברה יש חומר מהפכני לשימוש ביתי להדברה של ג’וקים, נמלים, יתושים, כיני יונים, פשפשים. תרסיס להדברה עצמית הוא ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים. החומר משפיע רק על ג’וקים, נמלים וזבובים ולא רעיל לאדם. חומר ההדברה מיוצר על ידי חברת רימי להגנת הצומח ומשווק על ידי חברת צ’יק צ’ק ג’וק. חומר ההדברה מאושר לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה. החומר הינו חומר לשימוש אישי ,ללא צורך במדביר ,אם כי החומר עצמו שווה ערך לחומר הדברה מקצועי של מדבירים. ההדברה באמצעות תרסיס משפיעה לטווח הארוך. ריסוס באמצעות התרסיס לפי ההוראות מקנה ללקוח שנה ללא ג’וקים ולפחות חצי שנה ללא נמלים. התרסיס הוא על בסיס צמחים מתמצית החרצית – חומר הדברה ירוק. אין צורך במסכה.

אולי תתעניין לגבי

הדברה בבית – כך תדעו איזה חומר אתם צריכים?

מהם הוראות השימוש של התרסיס להדברה העצמית?

קודם כול יש לנער היטב את התרסיס לפני השימוש. לאחר מכן יש לרסס בפאנלים, בתריסים ובמסילות התריסים. יש לגשת למטבח ולרסס את מעטפת הארונות למעלה ומעטפת הארונות למטה. יש לרסס מאחורי התנור, מאחורי המקרר, מאחורי מדיח כלים. במידת האפשר יש לרסס מאחורי מכונת הכביסה ובכל פתחי הביוב במקלחת, באמבט ובשירותים.

אולי יעניין אותך גם

איך להדביר בחצר הבית?

אני סובל מפרעושים בבית. כיצד עליי לבצע הדברה עם התרסיס?

יש לנער היטב את התרסיס לפני השימוש. לאחר ניעור יש לרסס ריסוס רצפתי בכל רצפת החדר הנגוע. הריסוס הריצפתי דומה לצביעה של כל רצפת החדר באמצעות התרסיס. יום לאחר הריסוס יש לשאוב את כל רצפת החדר הנגוע, ולחזור על הפעולה ביומיים הקרובים על מנת למנוע היווצרות של דור חדש של הפרעושים. השאיבה בעצם אוספת את כל הביציות של הפרעושים.

אולי תתעניין בהנחיות משרד לאיכות הסביבה לגבי

הדברה באופן עצמאי

מה לעשות במידה ויש לי כיני יונים בחדר? 

כדי להיפטר מכיני היונים, יש להשתמש בתרסיס להדברה עצמית. יש לנער את התרסיס היטב לפני השימוש. לאחר הניעור יש לרסס על כל התריסים הנגועים, מסילות התריסים ועל כל הקירות הנגועים בכיני יונים. לאחר יום יש לשאוב את כל הקירות הנגועים, התרסיסים ומסילות התרסיסים. יש לחזור על הפעולה יומיים נוספים.
לכל מזיק יש לנו פיתרון הדברה מקצועי ויעיל. פנו אלינו עוד היום ותקבלו מידע לגבי אפשרויות ההדברה באופן עצמאי.

 

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..