הדברת ג’וקים ברכב

איך הגיעו הג’וקים לרכב שלי?!

שאלה מצוינת. האמת שגם אנחנו איננו יודעים, אך אנו יכולים לספר לכם שמדובר בבעיה נפוצה, שכן תאמינו או לא, הרכב יכול היות מקום מחיה ממש נוח, לפחות זמנית, עבור תיקנים ושאר מזיקים. התיקן הנפוץ ברכב הוא התיקן הגרמני, אשר קטן יותר מקרובו התיקן האמריקאי.

מה מושך תיקנים לרכבים דווקא?

תיקנים גרמניים נוטים להימשך למקומות צרים, חמימים ובעלי מקורות מזון אורגניים, לרבות עובש וכד’. לכן, כחושבים על זה כך, רכב יכול להיות מקום ממש נהדר עבור התיקנים, בייחוד כשיש בו שאריות מזון . בנוסף, נציין שתיקנים גרמניים יכולים לחיות לתקופה קצרה גם במקומות יבשים יחסית או עם מעט מזון ולכן, הרכבים יכולים להוות גם מקלט זמני עבורם.

כיצד ניתן להיפטר מן הג’וקים ברכבים?

ככלל, קיימות שתי דרכים מרכזיות: ריסוס מתאים ברכב (אך יש להדגיש – ריסוס ירוק ובטוח בלבד!) וכן, שמירה תמידית על ניקיון הרכב. באשר לריסוס הירוק, מומלץ מאוד לברר עם אנשי מקצוע האם ניתן להדביר את הרכב באופן מקצועי או שעדיף לרסס לבד, שכן העניין הזה תלוי בחומרת המצב ובנכונות בעל הרכב.

אולי יעניין אותך גם

שי שטרן מארח את המדביר המזמר צ’יק צ’ק ג’וק לגבי ג’וקים ברכב

האם קיימות דרכים נוספות להיפטר מג’וקים ברכב?

על אף השמועות הרבות שג’וקים אמורים למות ברכבים כתוצאה מהשארת הרכב בחום וכד’, חשוב לציין שפתרון כזה הוא לא מומלץ מכיוון שגם ברכבים חמים מאוד בתנאים מסוימים, הג’וקים יכולים להמשיך לשרוד, הודות ליכולת התנועה שלהם, יכולת להתחבא ואף לברוח ולחזור א הרכב אם צריך. מעבר לכך, מכיוון שג’וקים בסך הכל מהווים סכנה בריאותית ותברואתית, אין טעם לנסות להיפטר מהם בדרכים שאינן ריסוס בטוח.

מידע נוסף לגבי הדברת מזיקים תוכלו למצוא כאן

הדברת מזיקים

בצ’יק צ’ק ג’וק נדריך אתכם!

חברתו מספקת שירותי הדברה מקצועיים לצד חומרי הדברה ירוקים לשימוש עצמי. חומרי ההדברה של נו הם מאושרים לשימוש, אינם רעילים ומתאימים למיגור התיקן הגרמני. לקוח המזמין מאיתנו חומר הדברה יכול לקבל גם הדרכה בשאר למקומות הריסוס המומלצים ברכב ובכלל. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל מאיתנו ייעוץ מתאים לגבי ההדברה המתאימה.

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..