הדברת חדר מדרגות

מדוע חשובה ההדברה בחדר מדרגות?

חדרי המדרגות ברוב המוחלט של הבניינים היום מתוחזקים מבחינת ניקיון באופן סדיר ועדיין, קיימת חשיבות רבה לביצוע ריסוס תקופתי, לצד הניקיון. חשוב לציין שגם בבניינים בהם הניקיון נעשה בתדירות גבוהה ובאיכות גבוהה, עדיין רצוי מאוד לבצע הדברה שכן קיימות בעיות שאינן בהכרח קשורות לניקיון, כגון:

  • לעיתים קיימת בעיית פלישת מזיקים בדירה מסוימת עקב תנאי היגיינה לקויים וכד’. במקרים כאלה, חדר המדרגות יכול להוות מעין שביל מעבר למזיקים ולכן רצוי לבצע ריסוס בחדר המדרגות שיהווה הגנה בסיסית על תושבי הבניין.
  • גם חדר מדרגות אשר מתוחזק כראוי יכול להכיל לא מעט מקומות מסתור למזיקים, כגון פירי מעליות וכוכים למיניהם. לכן, מומלץ בכל זאת לבצע ריסוס, בכדי למנוע התרבות של חרקים במקומות הללו.
  • לעיתים, פלישת חרקים אינה קשורה בהכרח לניקיון, אלא לתקופה בשנה (כגון קיץ, אביב), קרבה למקומות נגועים ועוד. הדברת חדר המדרגות ימנע מן החרקים להגיע ולהישאר בקרבת הדירות, גם באזורים בהם קיימת נגיעות גבוהה בסביבה.

כיצד מבצעים הדברה בחדר המדרגות?

בשונה מדירות פרטיות בהן ניתן פעמים רבות לבצע הדברה עצמאית (בעזרת שימוש בחומר מותאם וירוק), הדברה בחדר המדרגות יכולה להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים משום שעליהם לדעת בדיוק היכן לרסס מבחינת סכנת הנגיעות, להשתמש בחומר מאושר לשימוש וירוק וכן, לפזר הודעות על ביצוע הריסוס במקומות נבחרים בבניין.

נקודות חשובות לביצוע ריסוס בחדר מדרגות

  • יש לוודא עם איש\אנשי המקצוע כי הם בעלי רישיון לסוג העבודה
  • יש להקפיד על שימוש בחומר ירוק כאמור, שלא יהווה סכנה לדיירי הבניין
  • יש להקפיד לקבל מן המדביר\המדבירים פירוט בסוף העבודה על האזורים בהם בוצע הריסוס, סוג הריסוס וכד’.
  • במידה וחומר הריסוס יכול להיות רעיל לבעלי חיים, יש לברר זאת מראש בבניינים בהם קיימות חיות מחמד.

הכירו את צוות המדבירים של צ’יק צ’ק ג’וק!

לחברתנו ניסיון רב בכל סוגי ההדברות ואנו מפעילים מדבירים מנוסים בכל אזור המרכז. צוות המדבירים שלנו מקפידים לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בדרישות החוק, שימוש בחומרים ירוקים ומאושרים וכן, מתן הסבר והדרכה מתאימה בהתאם לכל עבודה. פנו אלינו עוד היום!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..