הדברת חרקים

מכירים את הרגע הזה, שבו נתקלתם בג’וק ואתם לא יודעים איך להשתלט על הגועל או הפחד? חלקנו מפחדים יותר דווקא מנמלים שלפתע מתגלות סביב קופסת העוגיות בארון המטבח. אולם, זה ממש לא משנה ממה אתם נגעלים יותר, אתם בטח לא מעוניינים לפגוש במזיקים השונים הללו בבית. להלן תוכלו לקבל מידע מהימן ומקצועי אודות הדברת חרקים.

הדברת חרקים: סוגיה מורכבת הרבה יותר ממה שתוכלו לדמיין

הדברת החרקים טומנת בחובה אפשרויות רבות, בהתחשב בסוג החרק, עונת השנה, סוג החומר הרצוי, מידת הנגיעות, ההשפעה על הסביבה, מאפיינים גיאוגרפיים וטכניים למיניהם ועוד. במילים אחרות, מה שאנו מנסים להסביר כאן הוא שהדברת חרקים היא תחום הרבה יותר רחב מעיסוק בסוגי ריסוס בלבד.

אולי תתעניין ב

ריסוס

אם כבר הזכרנו ריסוס: אילו חומרי הדברה קיימים?

בחירת חומרי הדברה צריכה להתחשב בין היתר בשאלה הבאה: האם ברצונכם להשמיד לחלוטין את החרקים? להרחיק אותם? או להגן על הבית מפני פלישה עתידית. אנו יודעים שמרבית האנשים היו עונים בלי למצמץ “להשמיד!” מכיוון שכמות התסכול שחרקים יכולים לעורר בנו היא כמובן רבה, אולם קיימים מקרים בהם לא ניתן להשמיד לחלוטין את קן הנמלים למשל, או לסלק לחלוטין את כל היתושים מהסביבה החיצונית לבית וכד’, ובמקרה כזה נעדיף להשתמש בפתרונות הדברה שיגנו על הבית באופן ספציפי, ופעולות שונות שיסייעו למנוע את כניסת החרקים הביתה.

אולי יעניין אותך

איך להיפטר מהנמלים?

ועכשיו לתחום ה”חם” ביותר בעולם ההדברה: מהי הדברה ירוקה?

חשוב להבין כי “הדברה ירוקה” תלויה במידה רבה בפרשנות הניתנת למושג על ידי אנשי מקצוע רבים. ככלל, מדובר בהדברה המבוססת על חומרים טבעיים, דבר ההופך אותה ללא רעילה (בד”כ) לבני אדם, אך לרעילה ביותר עבור חרקים.

ההדברה הזו איננה אקולוגית במובן הרחב של המילה, כלומר היא איננה הדברה שמועילה לסביבה ולא מבוססת 100% על חומרים טבעיים בהכרח. היתרון שלה נובע בעיקר מחוסר הרעילות שלה לבני אדם ומעובדת היותה מזיקה פחות לסביבה, מאשר אותה הדברה רעילה שהייתה בשימוש נרחב בעבר. כמו כן, קיימים תכשירים להדברה עצמית המבוססים על סוג ההדברה הזו, תכשירים שמאפשרים להדביר את הבית עצמאית ללא היעזרות באיש מקצוע, תוך שמירה על בטיחות יושבי הבית.

לפרטים נוספים אודות חומרי הדברה עצמית או שירותי הדברה הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר >>>

 

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..