הדברת פשפשים ברכב

פשפשים ברכב: יש דבר כזה?

אז לצערנו, התשובה היא כן. ככל, לא קיימת היום תשובה ברורה מה מושך את הפשפשים לרכב, אולם ניתן להניח כי הם הגיעו כאשר הרכב שהה באזור נגוע ומשם, “השאר היסטוריה”. לרוב, מדובר יהיה בפשפשי המיטה ולא בפרעושים אשר מכונים לעיתים גם פשפשים. פשפשי המיטה הם יחסית נפוצים בישראל ולכן, ניתן להניח כי יצליחו להגיע גם לרכבים, בדיוק כפי שהם מגיעים למיטות או לכל אזור אחר בו שונים בני אדם באופן קבוע.

היכן הם מתחבאים וממה הם ניזונים?

פשפשי המיטה זקוקים למקום מחבוא נוח וחמים, דבר אשר רכבים יכולים בהחלט לספק במקרים רבים. בנוסף, בעלי רכבים לרוב מגלים אותם כאשר הם נעקצים באופן קבוע במהלך שהייתם או נהיגתם ברכב, כך שברור ממה הם ניזונים.

מידע נוסף לגבי הפשפשים תוכלו למצוא כאן

פשפשים

פעולות שגויות למיגור הפשפשים ברכב

חשוב לדעת באופן כללי, כי הפשפשים מסוגלים לחיות זמן רב יחסית ללא מזון ובתנאי יובש. לכן, גם אם ברכב לא קיימים תנאים אופטימליים עבור הפשפשים, עדיין ניתן להניח שהם ישרדו תקופה משמעותית. לכן, אוורור של הרכב, השארת הרכב בשמש וכד’ לא מהווים פעולות מועילות להתגברות על הפשפשים.

אז מה ניתן לעשות במקום?

במקרה של פלישת פשפשים, הפתרון היחיד שיעיל באמת הוא הדברה מותאמת. כשאנו אומרים מותאמת, אנו מתכוונים להדברה מכוונת כנגד המזיק הזה ספציפית, ללא שימוש בחומרים שיכולים להזיק גם לבני אדם. זכרו כי הדברה ברכב שונה מהותית מן ההדברה בבית או בחצר, שכן את הרכב קשה יותר לאוורר, האוויר בו לרוב יהיה הרבה יותר דחוס ולכן בהתאם, גם הדברה שחלילה לא מתאימה יכולה לגרום נזק רב.

אולי תתעניין ב

חומר הדברה לפרעושים ב-100 ש”ח

צ’יק צ’ק ג’וק עוזרים לכם להיפטר מן הפשפשים ברכב

חברתנו מספקת לקהל לקוחותיה חומר הדברה לשימוש עצמי אשר יעיל גם כנגד פשפש המיטה. אנו סוברים כי בסופו של דבר, רק אתם, כבעלים של הרכב, תוכלו להדביר אותו באופן המיטבי. אולם, לצד חומר ההדברה עצמו (חומר ירוק, מאושר לשימוש ואינו רעיל), אנו מספקים גם הדרכה מדייקת של המקומות עצמם בהם חשוב להדביר את הרכב. לצד ההדברה העצמית, קיימת גם אפשרות הזמנת מדביר מקצועי (במקרים חריפים של התרבות פשפשים ברכב). המדבירים שלנו הם מקצועיים, מנוסים ופנויים עבורכם לכל שאלה או בקשה.

צרו קשר ואנו נדאג לסייע לכם להיפטר מן הפשפשים!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..