חומרי הדברה לתיקן אמריקאי

תיקן אמריקאי

התיקן האמריקאי הוא אותו “ג’וק ענק” שאנו מכירים. הא פולש לבתים לרוב דרך מערכת הביוב, בעל כושר טיפוס ותעופה, ומתרבה בקצב יחסית גבוה. התיקן האמריקאי נפוץ בעיקר בעונות הקיץ והאביב ולכן בחורף קיים סיכוי נמוך יותר שיפלוש לבתים. בכל אופן, התיקן האמריקאי ידוע בחיבתו למקומות סגורים ולחים, כגון מגירות, ארונות, פתחי ניקוז שונים ועוד.

חשוב לציין כי התיקן האמריקאי מגיע דרך מערכת הביוב לרוב, למרות שלעיתים הוא יכול להיכנס גם דרך הפתחים הרשמיים של הבית. לכן, התיקן האמריקאי יכול למשעה להגיע לכל האזורים בבית בהם יש כיור, שירותים, מקלחת ועוד.

אולי תרצה לקרוא מידע נוסף לגבי

תיקן אמריקאי

חומר הדברה מתאים לתיקן אמריקאי

חומר ההדברה המומלץ עבור התמודדות עם פלישת תיקן אמריקאי הוא חומר הדברה ירוק. חומר הדברה כזה הוא אינו רעיל ולכן בטוח לחלוטין לשימוש ברחבי הבית, בייחוד כאשר מדובר בתיקן אמריקאי שיכול להסתובב בכל רחבי הבית, משום שכאמור, הוא עובר ממקום למקום לרוב דרך מערכת הביוב.

האם מספיק רק להשתמש בחומר הדברה ירוק?

עבור הריגת התיקנים הבוגרים כן, וגם עבור הריגת הנימפות. אולם, כדי להיפטר באמת מהתיקן האמריקאי ומתיקנים בכלל, יש לעשות פעולות מנע שונות הכוללות ניקיון יסודי באזורים בהם התיקן עלול לשהות, שאיבה של הרצפה, פנים הארונות וכד’. וכן, גם בדיקה יסודית וסגירה של סדקים ברצפה\בחלונות. חשוב לציין שהבדיקה היסודית צריכה לכלול לא רק חיפוש של תיקנים בוגרים, אלא גם נימפות, תיקי ביצים, צואה וכל סימן אחר שיכול להעיד על הימצאותם של התיקנים בבית.

פנו אל שירותי ההדברה המקצועיים של צ’יק צ’ק ג’וק

הדרך האפקטיבית ביותר להיפטר מן המזיקים היא על ידי היעזרות באיש מקצוע מיומן שיוכל לסייע לכם. רק איש מקצוע ידע היכן בדיוק כדאי לרסס, לזהות סימנים שונים של תיקנים, לרבות תיקי ביצים המפוזרים בבית וכן, להמליץ לכם על דרכים נכונות להתמודד עם המזיקים בבית.

מן הצד השני, גם הדברה עצמית יכולה להיות מאוד יעילה, אולם במקרה כזה חשוב להקשיב היטב להוראות שכן, תצטרכו לרסס בעצמכם בכל אותם מקומות “מועדים” לפלישת המזיקים, לרבות התיקן האמריקאי.

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..