חומר הדברה לג’וקים

לעיתים קרובות, הדרך להיפטר מן הג’וקים יכולה להיות משימה של ממש ולכן בדומה לכל היערכות מורכבת, יש להצטייד בציוד המתאים שכולל בין השאר חומר הדברה יעיל. בשורות הבאות ננסה להעניק לכם עצות מעשיות אודות בחירת חומר ההדברה המתאים, הבטוח והיעיל!

  1. הכירו את המזיק שבביתכם

בין אם תבחרו בשירותי הדברה מקצועיים ובין אם תבחרו בהדברה עצמית, כך או כך תמיד עדיף לזהות תחילה את סוג המזיק אשר נמצא בבית, מכמה סיבות: ראשית, לא כל חומר הדברה, בשונה ממה שנהוג לחשוב, מתאים לכל המזיקים. שנית, קיימים מזיקים עם אורח חיים ייחודי שיש להתאים אליו את אופן ההדברה (לרבות התיקן האמריקאי לעומת הגרמני), שכן הדברה בחומר מצוין שתיעשה לא באופן הנכון יכולה בקלות להוות כישלון.

  1. הקפידו להשתמש בחומר הדברה ירוק ואקולוגי

במקרה שעד היום לא בדיוק הבנתם את ההבדלים בין חומרי ההדברה, ניתן לומר בגדול שחומרי הדברה (כיום) מתחלקים לשניים: חומרי הדברה ירוקים, המבוססים על תמציות אורגניות ולא מהוות סכנה לסביבה, לבין חומרי הדברה כימיים-תעשייתיים למיניהם שטומנים בחובם בדרך כלל איזושהי סכנה ליושבי הבית. כמובן שקיימות חלוקות פנימיות ומפורטות יותר של חומרי ההדברה, אך בכל הקשור לענייננו, זכרו שתמיד עדיף לבחור בחומרי הדברה ירוקים.

אולי תתעניין ב

חומרי הדברה לג’וקים

  1. במידה וניתן, הקפידו להשתמש בחומר שמתאים לכמה סוגי מזיקים

אם כבר הלכתם על חומר הדברה איכותי, ירוק ואפקטיבי, עדיף בהחלט לבחור בחומר הדברה אשר יתאים לכמה סוגי מזיקים ויגן על ביתכם מפני פלישות למיניהן. זכרו שממילא, פלישות רבות של מזיקים נעשות בתקופות סמוכות, לרבות באביב והקיץ, ולכן עדיף להרוג כמה ציפורים במכה אחת. בהקשר לג’וקים, שימו לב שהתיקן הגרמני למשל, נפוץ כל השנה, לעומת קרובו האמריקאי.

4. הקפידו להשתמש רק בחומרי הדברה המאושרים לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה. 

חומרי הדברה המאושרים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה הם הבטוחים ביותר לשימוש לכל אזרח שאינו מדביר. רצוי לבחור חומרי הדברה ללא ריח שלא מצריכים יציאה מן הבית.

למעבר לחנות לחומרי ההדברה של צ’יק צ’ק ג’וק לחצו כאן

חנות לחומרי הדברה 

חברת צ’יק צ’ק ג’וק הינה מהוותיקות והאמינות הקיימות בארץ ובאזור המרכז בפרט בתחום ההדברה. כחלק מן השירותים שאנו מספקים לציבור הרחב, קיימים גם חומרי הדברה אפקטיביים שיסייעו לכם למגר ג’וקים, פשפשים, זבובים ועוד. צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל משימת הדברה!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..