חומר הדברה לזבובים

הדברת זבובים עלולה להיות משימה לא פשוטה, על אף חוסר התחכום של המזיק המוכר לכולנו. הנה כמה עצות שימושיות באשר לדרכים האפקטיביות ביותר שיסייעו לכם להיפטר מן הזבובים בבית ובחצר.

  1. אל תרדפו אחריהם, חבל על המאמץ

באופן כללי, קיימים מזיקים רבים אשר יכולים בקלות להתחבא מאתנו ולהשיג אותנו בתחרויות המחבואים הרבות שאנו עושים איתם. עם זאת, חלקנו ממשיך לרדוף אחרי הזבובים הטורדניים במטרה לתפוס אותם. כאמור, אין ממש טעם לנסות ולרדוף אחרי הזבובים ולכן עדיף בהחלט למצוא פתרון נוסף, כפי שנפרט בהמשך.

 נסו לגלות האם יש מוקד משיכה בקרבת הבית או בחצר

אשפה ששכחנו להוריד יומיים, לחות אשר הצטברה בחצר או אפילו צואה של הכלב על הדשא יכולה להיות בקלות מוקד  משיכה עבור המזיק הטורדן. נסו לגלות האם קיים לכם בבית מוקד משיכה כזה או אחר ונסו להיפטר ממנו. במקרים רבים, הפעולה עובדת.

  1. רכשו מלכודות ומכשירים הן עבור הבית והן עבור החצר

מלכודות הן אחת השיטות האפקטיביות ביותר למניעת כניסתם של הזבובים הביתה. קיימות מלכודות שונות המבוססות על אור, דבק וכד’. נסו לרכוש לעצמכם כמה ולתלות אותן הן בבית והן בחצר (חשוב לציין שלא כל המלכודות מתאימות לשימוש בבית, כגון מלכודות דבק, ולעכן עדיף לתלות אותן מחוץ לבית ליד הפתחים).

אולי תתעניין גם ב

איפה אפשר לקנות חומרי הדברה ביתיים

  1. אם בחרתם בריסוס הקפידו להשתמש בחומר הדברה ירוק

יש לשים לב כי כל ריסוס באזור הבית, גם אם הוא בחצר, יש לעשות רק בעזרת חומר הדברה ירוק. למי שאינו מכיר טוב את ההגדרה, מדובר בחומר הדברה המבוסס על חומרים טבעיים ולכן אינו רעיל לבני אדם. חומר ההדברה הירוק שאנו משתמשים בו למשל, אינו רעיל, חסר ריח ואינו מצריך שימוש בבגדי מגן.

כמו כן, חשוב לציין שניתן להשתמש הן בהדברה עצמית והן בהדברה מקצועית, על ידי מרסס. הדברה עצמית היא בדרך כלל מומלצת עבור רחבי הבית ורחבי החצר גם הדברה מקצועית על ידי מדביר מוסמך מומלצת הן עבור הבית והן עבור החצר.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ מקצועית ואמינה מטעם צוות החברה, עבור מציאת פתרון אמיתי לבעיית הזבובים בביתכם!

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..