חומר הדברה ליתושים

יתושים הם מזיק מטריד לא פעם. הם עלולים להימצא בתוך הבית שלנו, בתוך חצר ביתנו.
היתושים נמשכים אל חום גופנו וכן אל הזיעה ואל החונמרים שנפלטים כשאנחנו נושמים (אל הפחמן הדו-חמצני).

יתושים: עקיצות, מינים פולשים ומה שביניהם

היתושים הם ללא ספק אחד מן המזיקים המטרידים ביותר שהמין האנושי מכיר ולא רק עקב עקיצותיהם. אז נכון שאמנם, מקרי העברת המחלות החמורים מאוד מוכרים בעיקר במדינות העולם השלישי בכל הקשור ליתושים, אולם תמיד חשוב להיזהר מהם, גם עקב העובדה שאנו מכירים בארץ לפחות מין אחד פולש של יתוש (המכונה “יתוש הנמר האסייתי”) שהינו יחסית עמיד להדברות מסוגים רבים הקיימים בארץ.

אולי תתעניין ב

מה מאפיין את היתושים?

כיצד ניתן להדביר יתושים?

קיימות שתי דרכים עיקריות למיגור יתושים :באמצעות הדברה טבעית וביולוגית או לחילופין באמצעות הדברה עם חומרי הדברה ירוקים. הדברה ביולוגית הינה הדרך העדיפה כמובן, אולם היא לא תמיד ניתנת לביצוע.הסיבה לכך היא שקיים צורך לפזר מיני בעלי חיים אחרים בסביבה בה קיימים היתושים, בעלי חיים שאינם בהכרח מותאמים לסביבה הקיימת או יכולים לחיות בה לאורך זמן. הדרך השניה, המבוססת על הדברה ביתית ומקומית יותר הינה האופציה שיכולה לסייע לתושבים בטווח המיידי.

אילו חומרי הדברה ביתיים קיימים?

יש כיום בשוק חומרי הדברה רבים לשימוש עצמי, המתחלקים גם הם לשני סוגים עיקריים: חומרי הדברה שנועדו לשימוש בסביבה הפנימית (יחסית) של הבית, וחומרי הדברה שנועדו לסביבה החיצונית, כלומר לחצר, לרחוב וכד’. בין החומרים הללו, קיימים כאלה שהינם לשימוש עצמי בעוד שקיימים כאלה שנועדו לשימוש רק על ידי איש מקצוע.

אולי יעניין אותך

הדברה באופן עצמאי ליתושים

מהם השלבים בהם ניתן לטפל בבעיית יתושים בבית?

קודם כל יש להפחית את מקור המים בחצר ביתנו או בתוך מרפסת הבית. יכול להיות שישנה השקייה מרובה של הצומח. יכול להיות שיש מזגן מטפטף.יש להקטין את מקור המים. במידה ומשקים יותר מידי את הצמחים, יש להשקותם פחות. במידה ויש צינור מטפטף של מזגן , יש לחבר לו צינור מאריך שיגיע עד האדמה ואז לשים אותו בתוך בקבוק סגור. הדבר יקטין משמעותית את הגעת היתושים למקום.
אחרי הקטנת מקור המים, עלייך להשתמש בתרסיס להדברה עצמית. יש לנער את התרסיס היטב לפני השימוש. אחרי הניעור יש לרסס על מסגרת החלון והתריסים. כמו כן יש לרסס על קירות הבית הפנימיים.

אולי תתעניין ב

ריסוס נגד יתושים

איך להיפתר מהיתושים בחצר?

לאחר הקטנת מקור המים, יש להשתמש בחומר הדברה מקצועי לחצר של צ’יק צ’ק ג’וק. יש ללבוש מסיכה, כפפות ומשקפיים. את החומר יש לערבב עם המים בתוך המרסס ולנער היטב לפני השימוש. לאחר מכן יש לרסס את החומר על האדמה, על הצמחים והשתילים, על קירות המבינה החיצוניים. אחרי הריסוס של החצר צריך להתרחק מהחצר לשש שעות.

חומרי ההדברה שלנו הם בטיחותיים לשימוש ומאושרים לשימוש לקהל הרחב. על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, חשוב להיצמד להוראות השימוש שמקבלים יחד עם חומר ההדברה.

לצ’יק צ’ק ג’וק שלל פתרונות הדברה לכל סוגי המזיקים. 1-700-500-889

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..