חומר הדברה לפרעושים

בעיית הפרעושים

רובנו מכירים את הפרעושים כטפילים שנמצאים לרוב על חיות המחמד, אולם חלקנו סובלים מפלישת פרעושים גם בבית, בחצר או בקרבת מקום המגורים. הפרעושים יכולים להגיע אלינו בדרכים רבות, החל מדרך חיית המחמד האהובה ועד לאזורים הסמוכים לביתנו, בהם מסתובבות חיות (חתולי רחוב וכד’) אשר סובלים מפרעושים.

כיצד מבדילים בין פרעושים לטפילים אחרים?

לפרעושים צורת גוף ייחודית שגם אם אינכם מכירים אותה, עדיין היא זו שלמעשה מאפשרת להם את כושר הניתור שבעזרתו הם עוברים ממקום למקום. באופן כללי, מדובר בטפיל מאוד קטן, בעל גוף פחוס או שטוח (שמושלם כדי לעבור בין נתיבי הפרווה של בעלי חיים) וכן, בעל רגליים אחוריות מאסיביות וארוכות.

האם הפרעושים מסוכנים לבני אדם?

רוב הפרעושים הנפוצים בארץ מהווים בעיקר מטרד, אולם חשוב לדעת כי הם יכולים להעביר מחלות שונות על ידי עקיצתם. לכן, הדברת פרעושים מומלצת גם מן הכיוון הבריאותי, ולא רק עקב עובדת היותם מטרד מאוד לא נעים בסביבה.

כיצד ניתן להדביר פרעושים בבית?

הדברת הפרעושים צריכה להתחיל מן האזור בעל הסיכון הגבוה ביותר לנגיעות. לכן, במידה ויש לכם בעלי חיים בבית, רצוי להתחיל להדביר בסביבתם. בנוסף, חשוב להדביר גם את אזור השינה של יושבי הבית וכן, את החצר.

אולי יעניין אותך גם

ריסוס פרעושים

חומר ההדברה המתאים לפרעושים

וודאי תשמחו לשמוע שקיימים כיון חומרי הדברה ירוקים שעובדים גם נגד פרעושים. חומר ההדברה הירוק מבוסס למעשה על חומרים פעילים בצמחים שנמצאו כאפקטיביים ורעילים לסוגי מזיקים מסוימים, כגון תיקנים, פשפשים ועוד.

חשוב לציין שאת ההדברה הירוקה הזו ניתן לעשות גם באופן עצמאי, אולם במקרה של נגיעות גבוהה וחשש עקב הימצאותם של ילדים בבית וכד’, מומלץ להזמין שירותי הדברה מקצועיים (חומר ההדברה הירוק איננו רעיל ולכן גם מהבחינה הזו, הוא האופציה המומלצת עבור בית עם ילדים).

חברת צ’יק צ’ק ג’וק הינה בעלת ניסיון עשיר בתחומי ההדברה השונים . חומרי הריסוס הירוקים, אנשי הצוות המוכשרים ושאר חומרי ההדברה שאנו משווקים לקהל לקוחותינו נועדו כדי לסייע למיגור המזיקים באופן המהיר, הבטוח והאפקטיבי ביותר לטווח הארוך. פנו אלינו ונשמח לסייע!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..