חומר הדברה לפשפש המיטה

פשפש המיטה מהווה את אחד הסיוטים הגדולים ביותר של אנשים רבים ולצערנו, ניתן למצוא אותו באזורים שונים בארץ. היות ואנו נמצאים בעיצומו של האביב וממש לאחר ניקיון פסח, החלטנו לנצל את ההזדמנות ולהעניק לכם כמה עצות מעשיות יסייעו לכם לשמור על הבית מפני המזיק וכמובן, לבחור חומר הדברה מתאים.

  1. נתחיל במזיק: הכירו את פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא חרק קטן, טפיל חיצוני וצבעו חום-אדמדם בבגרות. ניתן למצוא אותו במקומות רבים (ולא רק במיטות), כגון ברכבים, ארונות ועוד. הוא בעל משיכה לבעלי דם חם, כך שיכול בהחלט לעקוץ גם חיות מחמד.

  1. כיצד לזהות עקיצות של פשפש המיטה?

העקיצות של פשפש המיטה לרוב יופיעו לאחר שינה (במקרה שקיימים פשפשים באזור המיטה) או לאחר שהות ליד הארון, שהות ברכב וכדומה. העקיצות יהיו דומות לעקיצות של חרקים (ולא של יתושים), כאשר לרוב הן יהיו סמוכות יחסית ושורפות. בנוסף, כדי לזהות שאכן מדובר בפשפש המיטה, חשוב לבדוק האם קיימות שאריות של דם על המזרון, צואה של חרקים באזור המיטה וכד’.

מידע נוסף לגבי פשפש המיטה תוכלו למצוא כאן

פשפש המיטה

  1. מיגור פשפש המיטה בעזרת חומר הדברה מתאים

בחירת חומר ההדברה עבור פשפש המיטה הוא קריטי, מכיוון שמדובר במזיק חמקמק ובעל יכולת הישרדות גבוהה. ככלל, חומר הדברה ירוק הוא עדיף, מכיוון שהוא פוגע במזיק כמובן, אולם גם מכיוון שהוא אינו רעיל ליושבי הבית ולכן ניתן לרסס בעזרתו ללא בעיה באזורים רגישים בבית.

  1. מיגור פשפש המיטה בעזרת פעולות מנע קבועות

לצד השימוש בריסוס ירוק ומתאים, יש לנקוט משנה זהירות בכל הקשור לאזורים נוספים בבית ולנקוט בכמה פעולות שמטרתן חיסול הביצים של הפשפש ומניעת חזרתו. הפעולות שחשוב לעשות הן: שאיבת המיטה והמזרון, כביסה או הכנסה למייבש בחום גבוה של בגדים בארון.

אולי יעניין אותך

איך להיפטר מפשפש מיטה?

הכירו את חומר ההדברה הירוק של צ’יק צ’ק ג’וק

חומר ההדברה שלנו מיוצר במיוחד עבורנו, ומבוסס על צמח החרצית. החומר מאושר לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה, ניתן להדביר באמצעותו פשפש המיטה ומזיקים נוספים והוא בטוח לחלוטין לשימוש, הן מבחינת ריח והן מבחינת רעילות.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, ולקבל בנוסף למוצר גם הדרכה לגבי פעולת הריסוס האפקטיבית ושאר הפעולות המונעות.

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..