חומר הדברה לקרדית האבק

קרדית האבק

קרדית האבק הינה חרק, זעיר, קטן מדי עבור עין אנושית, אשר חי בסביבת האדם וניזון מתאי עור מתים אשר מפוזרים בבית. קרדית האבק חיה בעיקר על בדים, כגון מצעים, כריות, בגדים ועוד אך גם בשאטר אזורים בבית המכילים אבק ושאריות תאים. קיימים אנשים מסוימים באוכלוסייה אשר רגישים לצואה שהיא מפרישה, המכילה אלרגנים (ומכאן אותה רגישות מוכרת לאבק). חשוב לציין שקרדית האבק מסוגלת לחיות עד 10 שבועות, זמן שבמהלכו מטבע הדברים, היא מפרישה צואה רבה יחסית.

אולי תתעניין גם ב

מהי קרדית האבק ומהו אזור המחייה שלה?

פעולות שונות שיסייעו במיגור קרדיט האבק

  • הימנעות ככל הניתן מהחזקת בדים בבית, כגון וילונות, כריות בסלון, שטיחים ועוד (בחום של 60 מ’).
  • החלפה וכיבוס של מצעים, כריות וכלי מיטה באופן תכוף.
  • שאיבת אזור המיטה , הספות וכד’ באופן תדיר יחסית.
  • ניקוי אבק גם ממקומות נסתרים מהעין.
  • קבלת תרופות כגד אלרגיה (בדומה להתמודדות עם אלרגיות נוספות).

ריסוס כנגד קרדית האבק

לעיתים, גם אחרי שניסינו הכל ונקטנו בכל הפעולות האפשרויות למיגור קרדית האבק, עדיין לא תמיד נצליח להיפטר ממנה לגמריי, ועדיין נסבול מאותן תגובות אלרגיות כגון התעטשויות, צרבות, נזלת ועוד. במקרים כאלה, עדיף לפנות לפתרון הדברה שיסייע במיגור קרדית האבק בבית.

חומר הדברה מתאים כנגד קרדית האבק

חשוב לדעת שריסוס כנגד קרדיט האבק הוא מעט שונה מריסוס כנגד מזיקים נפוצים אחרים. ראשית, מדובר בחרק מאוד קטן כאמור (גודל מיקרוסקופי) ולכן, יש להשתמש בחומרים מיוחדים, כאמור. שנית, מדובר בחרק אשר חי באזורים מאוד סמוכים לאדם, לרבות כריות, ולכן יש להשתמש בחומרים שאינם רעילים ליושבי הבית.

אולי תתעניין ב-

איך חוסכים כסף בהדברה?

הדברה מקצועית מול הדברה עצמית

ההדברה כנגד  קרדית האבק יכולה להתבצע הן על ידי מדביר מקצועי והן על ידי הדברה עצמית. עם זאת, בכל מקרה מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי באשר לבחירת חומר ההדברה המתאים כאמור, וכן מקומות ההדברה המדויקים בבית.

חברתנו מפעילה את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בתחום ההדברה, וכן מציעה גם חומרי הדברה עצמית מסוגים שונים שנועדו למיגור מגוון רחב של מזיקים. פנו אלינו לייעוץ מקצועי לגבי סוג ההדברה הנחוץ לכם ונשמח להעניק לכם שירות!

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..