חומר הדברה לתיקן אמריקאי

אנו מניחים שלרובכם יצא לרסס לפחות פעם אחת בחיים נגד ג’וקים למיניהם. אז כדי לסייע לכם לעשות זאת באופן הטוב ביותר, הכנו עבורכם מאמר שיעסוק בדרכים הנכונות להדברה, בחירת חומר הדברה מתאים ובנוסף, נשתדל לנפץ לכם כמה מיתוסים נפוצים!

 

תיקן אמריקאי

למרות שהמדע טוען שמקורו של התיקן כנראה באפריקה, על כל פנים הוא מכונה בשפה המקצועית כ”תיקן אמריקאי” שהוא אותו תיקן גדול ומפחיד שלעיתים אנו מוצאים בבית או ברחוב. הוא בעל כנפיים ולמרות שאינו מסוגל לעוץ למרחקים גדולים, בעזרת כושרו הגופני היוצא דופן בשילוב יכולת התעופה המוגבלת, הוא עדיין יכול להגיע למקומות רבים.

יש קשר בין מגורים בקומה גבוהה לבין הימצאות תיקנים בבית?

באופן עקרוני, תיקנים יוכלו לחדור בקלות לבתים הנמצאים בקומת קרקע כפי שוודאי אתם מבינים. עם זאת, חשוב לציין שתיקנים יכולים בהחלט להגיע לקומות גבוהות בבניינים, בין אם על ידי טיפוס, תעופה וכד’. לכן, גם אם אתם גרים בקומות העליונות בבניין, עדיין רצוי מאוד לבצע ריסוס תקופתי כדי להגן על הבית מפני המזיק.

האם צריך לרסס באופן תדיר כל השנה?

התשובה לשאלה הזו צריכה  להינתן בהתאם לסוגי המזיקים, אולם כן ניתן לומר שהתקופה המומלצת לריסוס, גם נגד תיקן אמריקאי שפעיל לאורך כל השנה, היא טרם האביב והקיץ. באביב ובקיץ קל יותר למזיקים רבים להתרבות ולכן, אם תשתמשו בחומר הדברה שיעיל לאורך זמן רב, תוכלו להגן על הבית מפני מזיקים שונים בהדברה אחת או שתיים.

כמובן שחשוב בנוסף לרסס במקומות הנכונים, על ידי התאמת הריסוס למאפייני התיקן. במקרה של התיקן האמריקאי, מדובר במזיק שחובב אזורים לחים כגון תעלות ביוב וכד’, ובנוסף מסוגל להתחבא במקומות שונים בבית, לרבות מאחורי ארונות המטבח. לכן, חשוב לרסס סביב האזורים עם הלחות בבית, כגון מאחורי השירותים, סביב באמבטיה ומאחורי המזווה.

אולי יעניין אותך גם

איך להיפטר מהנמלים?

האם כל חומר הדברה מתאים?

לא. חומרי ההדברה רבים הנפוצים בסופרים מבוססים פעמים רבות על חומרים כימיים ורעילים, אשר יכולים חלילה לפגוע בבני אדם בכמויות מסוימות. חשוב לדעת שקיימים כיום חומרי הדברה מצוינים וירוקים, המבוססים על מרכיבים טבעיים בלבד ולכן בכוחם להגן על הבית מפני מזיקים וגם להגן על יושבי הבית מפני סכנת הרעלה חלילה.

נשמח לספק לכם את חומר ההדברה הירוק והאיכותי מבית צ’יק צ’ק ג’וק בנוסף להדרכת הדברה אפקטיבית מטעם צוות החברה! צרו קשר עוד היום!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..