חומר הדברה לתיקן הגרמני

האביב הגיע ואתו חג הפסח אשר גורם לנו כל שנה לבצע ניקיון יסודי ומבורך בבית. עכשיו, דווקא כשהבית נקי, הגיע הזמן ללמוד אחת ולתמיד כיצד למנוע פלישת תיקן גרמני הביתה וכיצד לבחור חומר הדברה מתאים.

התיקן הגרמני

תיקן גרמני הוא אחד משני מיני התיקנים הנפוצים בארץ (בסך הכל יש 4 נפוצים, אולם הגרמני והאמריקאי הם המוכרים ביותר). הוא ידוע בזכות גודלו הקטן, חיבתו למזון, שאריות מזון וכד’, וכן יכולתו להסתתר במקומות רבים בבית (בעיקר במטבח).

אולי יעניין אותך

מיהו התיקן הגרמני?

צ’יק צ’ק ג’וק מסייעים לכם להגן על ביתכן מן התיקן הגרמני!

כאמור בפסקת המבוא, קיימת חשיבות להכין את ביתכם ולהגן עליו מפני פלישת מזיקים, דווקא כשהוא נקי, מכמה סיבות עיקריות:

  • בית נקי מטבע הדברים כולל פחות פיתויים למזיקים שונים. לכן, עוד לפני שיופיעו “הפיתויים” יש להיערך מראש ולרסס את הבית.
  • ניתן להניח כי אחרי הניקיונות, אזורים רבים בבית יהיו יחסית מסודרים, עניין אשר יהפוך את הריסוס לקל ומהיר יותר.
  • התיקן הגרמני נפוץ לאורך כל השנה, אולם קיימים מזיקים נוספים שמתחילים להתרבות דווקא עכשיו באביב, ולכן יש לנצל את ההזדמנות ולרסס את הבית לפני שהמזיקים בכלל יספיקו להגיע.

אולי יעניין אותך גם

איך נפתרים מהתיקן הגרמני?

אז מה עושים?

ראשית, נסו להרגיל את עצמכם לשגרה של ניקיון, בעיקר באזור המטבח, המזווה, מרפסת השירות וכד’. תיקנים למיניהם, לרוב ניזונים מאותם שאריות מזון ששכחנו, פירורים או אריזות מזון שאיכשהו הם הצליחו לחדור אליהן.

שנית, רכשו חומר הדברה ירוק שיעיל כנגד התיקן הגרמני, אך גם כנגד מזיקים נוספים. בייחוד עבור מטרה זו, חברתנו החלה להציע לקהל לקוחותיה, חומר הדברה ירוק, שווה ערך לחומר הדברה מקצועי של מדבירים. חומר ההדברה יעיל כנגד מזיקים רבים וביניהם התיקן הגרמני וכמו כן, לא מסוכן לבני אדם ואינו מצריך שימוש בבגדי מגן למיניהם.

שלישית, הקפידו להדביר במקומות הנכונים. במידה ואינכם יודעים היכן להדביר, חברתנו תשמח להעניק לכם הדרכה אודות המקומות בהם יש לרסס את חומר ההדברה בבית, כדי לייעל את פעולת ההדברה למקסימום. במידה ואינכם מעוניינים להשתמש בחומר ההדברה באופן עצמאי, תוכלו תמיד לפנות אלינו עבור שירותי הדברה מקצועיים של מדביר מוסמך.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..