טיפול ביתושים

זה לא סוד כי טיפול ביתושים נדרש, במיוחד באביב ובקיץ, בבתי אב רבים ובמיוחד בשנה כמו 2020. מדוע? משום שהשנה חווינו עונות שנה לא שגרתיות, גשם בחודשים אביביים, והצפות בחורף, וכל אלו יצרו מקורות מים עומדים שלא היו בארץ בעבר, חלקם עשויים להימצא ממש בשכונה שלכם. מקורות מים עומדים הם כר פורה למשיכת יתושים מבחוץ ועל כן הסיכוי שהבית שלכם יהיה בית פונדקאי גבוה מאד. עבור כל ישראלי וישראלית הסיכוי גדל בשל מצב האקלים ומקורות המים העומדים שנותרו בעקבותיו. כך תימנעו מתופעת היתושים בתוך הבית שלכם.

הצטיידו בתכשיר טבעי נגד יתושים

התכשיר מבוסס על חומרים מתמצית פרח החרצית. הוא חסר ריח ואין לו השפעה על אנשים. התרסיס משפיע רק על מזיקים שהם בעלי דם קר. התרסיס מאושר לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה לקהל הרחב.

אולי תתעניין ב

חומר הדברה ליתושים

100% בטיחותי לכל משתמש

החומר בטיחותי לכל משתמש, כולל לילדים ואינו מזיק כלל לחיות המחמד הביתיות, כלבים וחתולים, גם לא לגורים. בתנאי בטיחות כאלו אין כלל נקיפות מצפון שמא עשיתם פעולה לא נכונה המסכנת אחרים. ניתן לרסס על הקירות הנגועים ללא חשש. הבית שלכם בדרך להיות נקי מיתושים.

אולי יעניין אותך

איך מונעים מזיקים בבית?

ללא ריח כלל ועיקר

חומר טיפול ביתושים אינו מבושם כלל והוא חסר ריח. הוא משאיר את האוויר נקי כמו שהתקבל ועל כן מסב לכם עבודה יעילה ופורייה במיוחד. היתושים ייפגעו ואתם לא תרגישו שבכלל התזתם חומר הדברה. היותו חסר ריח הופכת אותו לאטרקטיבי במיוחד בעיני משתמשים רבים.

אולי תתעניין ב

ספריי נגד יתושים

דרך שימוש מומלצת

אנו ממליצים להיעזר במומחי הדברה מקצועיים שיציידו אתכם בהוראות ריסוס. החומר קל ופשוט לשימוש ומאפשר לכל מי שחפץ בכך לדחות יתושים בקלות ולבטל את תופעת הופעתם בתוך הבית. טיפול ביתושים מבטיח סביבת מגורים נקייה ובטוחה, כזו שהזמזומים והעקיצות אינם חלק מהשגרה. השתמשו בחומר טבעי והבטיחו שגרת חיים נקייה מעקיצות יתושים.

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..