טיפול בכיני יונים

כיני יונים

כיני יונים מהוות מקור רב לבלבול בקרב האוכלוסייה, בעיקר משום שמדובר באוכלוסיית טפילים שאינה מגיעה לעיתים קרובות למגורי האדם ובעיקר, קשה מאוד לזיהוי. ראשית, נציין כי כיני היונים מבולבלות לעיתים קרובות עם קרציון היונים שמסוגל לעקוץ גם בני אדם. ככלל, מדובר בטפיל קטן מאוד שכמעט ולא ניתן לזיהוי בעין אנושית ומגיע למגורי האדם לעיתים רחוקות.

אולי יעניין אותך

 מיהם כיני היונים?

איך ניתן לזהות שמדובר בכיני יונים?

מכיוון שכאמור, עקיצות קרציון העופות מאוד קשה לזיהוי, אנו מזהים אותן בעיקר לפי העונה בה יושבי הבית נעקצו, המיקום והתחושה. כמו כן, חשוב מאוד לשלול כל מזיק אחר, לפני שקובעים כי המזיק העוקץ הוא בהכרח קרציון העופות.

קרציון העופות יעקוץ לרוב מיד אחרי סוף האביב-תחילת הקיץ, כאשר הגוזלים כבר עזבו את הקן שהוקם בסמוך לביתו של האדם, לרוב במסתור הכביסה, באזורים שונים בגג וכיו”ב. קרציות העופות יעקוץ את יושבי הבית למעשה, כאשר לא נותרה לו ברירה אחרת.

אולי יעניין אותך

איך נפתרים מכיני יונים?

האם קרציון העופות מסוגל לחיות בביתו של האדם?

המזון ה”מושלם” עבור קרציון העופות הוא דמם של עופות כמובן ולכן, דמם של בני האדם לא יכול להספיק לקרציון העופות לאורך זמן. עם זאת, קרציון העופות יכול לחיות תקופה מסוימת בביתו של האדם, תקופה שוודאי הפוך מהר מאוד לסיוט, כל עוד הוא לא יטופל כמו שצריך.

כיצד ניתן להיפטר מקרציון העופות?

ניתן להיפטר מכיני היונים ביעילות רבה על ידי הדברה באופן עצמאי ללא צורך בקריאה למדביר. חשוב מאוד לדעת בדיוק כיצד להיפטר מהם. אז הפעולה הראשונה היא ריסוס כולל בחדר, בדגש על אזור הפתחים, הרצפה, והרהיטים. את הטקסטיל שניתן לכבס, כמו מצעים וכריות, יש לכבס בטמפ’ של 60 מעלות לפחות ואילו את מה שלא ניתן לכבס, יש להכניס לשקית וואקום למשך כמה ימים. יש לשאוב את החדר הנגוע במשך 10 ימים ברציפות, כדי למקסם את פעולת ההדברה.

אולי תרצה לבקר בחנות לחומרי הדברה

צ’יק צ’ק ג’וק

יש לנו עוד הרבה מה לספר לכם אודות הדברת קרציון העופות ובכלל! צרו קשר, ספרו לנו מהי הבעיה שלכם ונשמח לעמוד לשירותכם עם מגוון מוצרי הדברה עצמית ירוקים ומועילים!

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..