טיפול בפשפש מיטה

פשפש המיטה בבית!

עקיצותיו של פשפש המיטה לא תמיד יזוהו על ההתחלה, מכיוון שמדובר במזיק שאינו מוכר יחסית וכזה שאדם לא מיומן יתקשה להתחקות אחר עקבותיו. לצערנו, מדובר במזיק שלו שכיחות הולכת וגוברת בבתים, במוסדות, במלונות וכד’. מדובר בחרק קטן מאוד, בצבע חום-אדמדם ובעל משיכה לדם חם (לא רק של בני אדם). פשפש המיטה פעיל בעיקר בעונות האביב והקיץ.

עקיצותיו של פשפש המיטה יחולו לרוב בלילה וילוו בסימני דם זעירים על המזרן. כמו כן, פשפש המיטה יכול לעקוץ גם ברכב. פשפש המיטה נוטה לעקוץ בפלג הגוף העליון, באופן בו בעקיצות יהיו סמוכות, שורפות ומעוררות תגובה אלרגית שונה מזו של עקיצות יתושים.

אולי תתעניין ב

מיהו פשפש המיטה?

ריסוס הבית מפני פשפש המיטה

ריסוס הבית מפני פשפש המיטה אפשרי בשתי דרכים: הזמנת מדביר חיצוני או על ידי הדברה עצמית. שתי הדרכים נחשבות ליעילות כנגד המזיק ובעיקר הדברה עצמית מכיוון שבכל הקשור להדברת פשפש המיטה, ההדברה ממילא תצריך פעולות משלימות נוספות שהמדביר לא יוכל לעשות עבורכם.

הריסוס כנגד פשפש המיטה מתבצע על ידי ריסוס החומר בכל שטח החדר הנגוע, על הקירות, על הריהיטים ומסביבם ועל הרצפה כולה. לאחר שחומר ההדברה יתייבש, יש לדאוג לשאיבת אזור המזרן,הקירות והרהיטים הנגועים שנמצאים בחדר. כמו יש לדאוג לכיבוס המצעים,הבגדים והוילונות בטמפ’ של לפחות 60 מעלות.

זכרו: יש לבחור בחומר הדברה מתאים!

לא כל חומר הדברה יעיל כנגד פשפש המיטה, או על כל פנים, לא יכול למגר אותו ביעילות. מעבר לנושא היעילות, יש לקחת בחשבון שהריסוס כנגד פשפש המיטה מתבצע באזורים רגישים כאמור, כגון המזרן, הספה ועוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לבחור בחומר הדברה ירוק שאינו רעיל כנגד בני אדם.

אולי יעניין אותך

הדברה באופן עצמאי לפשפש מיטה

חומר ההדברה הירוק של צ’יק צ’ק ג’וק שווה ערך לחומר הדברה מקצועי של מדבירים, אולם לצד זאת אינו רעיל, חסר ריח ולא מצריך שימוש בבגדי מגן בעת ההדברה. מעבר לכך, נשמח להסביר לכם בפרוטרוט כיצד להשתמש בחומר ההדברה הירוק שלנו, על מנת שתוכלו לבצע את פעולת ההדברה באופן היעיל ביותר.

צרו קשר ונשמח לספר לכם כיצד בעזרת כמה פעולות הדברה עצמית פשוטות, תוכלו להיפטר מפשפשי המיטה אחת ולתמיד!

 

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..