כיני יונים בבית מה עושים?

כיצד מזהים את כיני היונים בבית?

כיני היונים הן טפילים קשים מאוד לזיהוי מכיוון שהן מאוד קטנות (גם כינת יונים בוגרת, יכולה להגיע לגודל של מ”מ בודד בלבד)., אולם ניתן לזהותן לפי שני פרמטרים עיקריים: תקופה בשנה ומיקום העקיצות. ככלל, כיני היונים יעדיפו לצרוך דם עופות ולכן, הן יגיעו לביתם של בני האדם רק מחוסר ברירה או במילים אחרות, כאשר הגוזלים כבר עזבו את הקן לקראת סוף האביב עד תחילת הקיץ. בנוסף, חדי האבחנה שביניינו, יוכלו להרגיש את הדקירה האופיינית לעקיצת כיני היונים, בשונה מעקיצת חרקים שונים אחרים, במקומות בבית הסמוכים לחלונות או לפתחים השונים של הבית.

אולי תתעניין ב

הדברה בייתית לכיני יונים

אולם, חשוב לציין שהדרך האפקטיבית ביותר לזיהוי כיני היונים היא על ידי חיפוש יונים או קני יונים בסביבה. עם זאת, זכרו כי מספיק שהיונים יעמדו רק מספק דקות ביום על אדן החלון, על מנת שהכינים יעברו אל הבית.

כיצד מדבירים כיני יונים?

את כיני היונים ניתן להדביר ללא צורך במדביר מקצועי, אולם חשוב לציין שחלק מן השלבים שנפרט כאן, תצטרכו לבצע גם אם תבחרו בסופו של דבר להזמין מדביר. להלן שלבי הפעולה:

  1. יש לאסוף את כל הבגדים, המצעים, הספרים וכד’ בחדר הנגוע בכיני היונים ולהכניס אותם לתוך שקית וואקום לכמה ימים. את מה שאפשר, חשוב לכבס במינימום של לפחות 60 מעלות.
  2. לאחר מכן, יש לרסס את כל החדר עם תרסיס להדברה עצמית. חשוב שהתרסיס יהיה ירוק ולא רעיל לבני אדם. את התרסיס לפזר על הרצפה (על כל הרצפה), על הקירות, על הרהיטים ולמעשה, על כל החדר.
  3. בשלב האחרון, יש לשאוב את החדר עם שואב אבק, כולל שאיבת המזרן, הרהיטים, הספות ועוד, במשך 10 ימים ברציפות.

אולי יענייין אותך

איך נפתרים מכיני יונים?

אם שאלתם את עצמכם מדוע יש לעשות את כל זה, חשוב לזכור שכיני יונים הן קטנות כאמור, חמקמקות ובעלות כושר התרבות מהיר בתנאים טובים. לכן, יש לחסל לא רק את כיני היונים עצמן, אלא גם את הביצים, הנימפות ושאר שלבי החיים של הכינים.

חברתנו משווקת חומר ריסוס להדברה עצמית שווה ערך לחומר מקצועי שיעיל כנגד כיני יונים, חסר ריח, לא רעיל לבני אדם ומאושר לשימוש! צרו קשר לשמיעת פרטים נוספים!

כיני יונים בבית מה עושים

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..