מדביר לצרצרים

צרצרים בקרבת הבית

האביב מתקרב ואתו גם שלל מזיקים שונים ומשונים שיכולים לפלוש לביתנו, או לסביבתנו, לרבות צרצרים. הצרצרים כידוע מהווים בעיקר מטרד קולי, שכן קולות ההזדווגות של חלק גדול מן המינים שלהם נשמעים בבירור על ידי האדם, בעיקר בלילה ומהווים מקור לטרדה וחוסר מנוחה. להלן נביא כמה עובדות מעניינות ורלוונטיות עבור אותם אנשים שסבלים מצרצרים בבית, או בקרב הבית.

  1. צרצרים יכולים לחדור הביתה ולפגוע במקורות מזון

למרות שהאפשרות התיאורטית קיימת, שכן הצרצר בדומה לחרקים אחרים אכן ניזון גם ממקורות מזון לחים, בדרך כלל הצרצר יעדיף לשהות בחוץ, היכן שיש מקורות מים או לחות גדולים יותר. אולם, הצרצר בהחלט יוכל לשהות באזור נזילה הקיימת צמוד לבית ואף בתוך הבית. נציין שצרצר שהצליח לחדור הביתה, יעדיף לשהות במקומות מחבוא, כגון תנורים, רהיטים ועוד.

  1. כל הצרצרים משמיעים קול בלילה

לא נכון. בארץ, נפוצים כמה סוגי צרצרים וביניהם צרצר הגמל שלא משמיע קול בעונת ההזדווגות. באשר לשאר סוגי הצרצרים, רובם אכן משמיעים את הקול המוכר והמטריד.

  1. ניקיון באזור החצר או הגינה יגן על סביבת הבית מפני פלישת צרצרים

נכון ולא נכון. באופן עקרוני, ניקיון בסביבת הבית יכול להגן על הבית מפני שלל מזיקים, אולם הצרצרים כאמור, נמשכים בדרך כלל למקורות לחות ולכן יש להגן על סביבת הבית מפני נזילות, מים עומדים וכד’, ורק אז לסלק מקורות מזון אפשריים.

מתי להזמין מדביר?

בעת פלישת צרצרים בודדים לתוך הבית, יש צורך בהזמנת מדביר לצרצרים, שכן למרבית האנשים יהיה קשה להתחקות אחרי עקבותיהם ללא ניסיון. בנוסף, גם במידה וקיימת בעיית צרצרים מחוץ לבית בכמות גדולה, חשוב מאוד לטפל בבעיה כדי למנוע את הגעתם של צרצרים נוספים.

אולי יעניין אותך גם

איך חוסכים כסף בהדברה?

באילו חומרי הדברה רצוי להשתמש?

קיימים כיום חומרי הדברה ירוקים ומועילים שלא מצריכים שימוש בחומרים רעילים למיניהם, כדי למגר את בעיית הצרצרים בבית, בין השאר על ידי הרחקתם ולא הריגתם בלבד. בנוסף, חשוב לציין שחומרי הדברה ירוקים עדיפים מכל הבחינות להרחקת מזיקים בכלל במרבית המקרים ולכן, במידה שתחליטו להזמין מדביר לצרצרים, בדקו היטב באילו חומרי הדברה הוא משתמש.

באשר אלינו, נשמח לספר לכם אודות חומרי ההדברה הירוקים המשמשים אותנו להרחקת צרצרים מקרבת הבית והדברתם. פנו אלינו!

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..