מזרק להדברת נמלים

מה זה מזרק להדברת נמלים ואיך הוא פועל?

מזרק להדברת נמלים הינו מזרק פלסטיק אשר בתוכו נמצא ג’ל ייעודי אשר מאפשר לכם לבצע הדברה של נמלים באופן עצמאי, ללא נוכחות מדביר. המזרק נראה כמו מזרק שיפוצים של דבקים וציפויים שונים, ובצורה של הזרקה פשוטה ניתן להוציא את הג’ל החוצה ולבצע את פעולת ההדברה.

אולי יעניין אותך

הדברה נגד נמלים בבית

מתי ניתן להשתמש בג’ל להדברת נמלים?

מזרק להדברת נמלים נועד למצבים בהם הן זוהו על שטחים מוצקים, שבילי הליכה, בטון, בלטות, וכל אזור אחר שאינו מיימי. הוא אידיאלי להדברה בתוך הבית. ועובד נהדר על מגוון רחב של סוגי נמלים. המזרק מאפשר לכם להוציא נקודות מדויקות של חומר ולפזר את הג’ל רק באזורים מסויימים, לעומת תרסיס, לדוגמא, אשר עובד על שטחים נרחבים יותר.

אולי תתעניין לגבי

הדברת נמלים טבעית

איך מפזרים את החומר? פשוט מאוד – מזריקים את הג’ל במקומות המיועדים על פי ההוראות שמקבלים יחד עפ המזרק להדברת נמלים. החומר משמש בתור פיתיון עבור הנמלים. הן לוקחות אותו אל הקן שלן, ושם הוא משמיד את הקן כולו, ונמלים שלא מתו ממנו, מתרחקות מיד מהסביבה.

השתמשתי במזרק ועדיין יש נמלים בבית – מה עושים?

במידה ולאחר השימוש אתם עדיין מבחינים בנמלים בבית, המשמעות היא כי הקן בו נמצאת מלכת הנמלים טרם הודבר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחזור שנית על הטיפול, וברוב המקרים לאחר פעמיים – שלוש כל קיני הנמלים בסביבה מושמדים.

אולי יעניין אותך

איך להיפתר מהנמלים?

אנו מספקים לכם מזרק להדברת נמלים עם ג’ל איכותי ומקצועי כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי התוצאות של ההדברה יהיו יעילות ותוכלו ליהנות מבית נקי מנמלים ומקיץ נעים יותר.

ייעוץ אישי ומקצועי

אנו לא רק מספקים לכם מזרק להדברת נמלים, אלא גם הדרכה מלאה על השימוש בו. לדוגמא, רבים לא יודעים כי כדאי לפזר את החומר לא רק במקומות בהם מבחינים בנמלים, אלא גם במקומות אסטרטגיים כמו מאחורי מכונת הכביסה או המקרר, פתחי הביוב בשירותים ובאמבטיה וכדומה, כך שתצליחו להגיע עם החומר אל כל קיני הנמלים בסביבה ותוכלו ליהנות מבית נקי לחלוטין לאורך כל עונת הקיץ הקרובה.

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..