מלכודת יתושים

יתושים: סכנה בריאותית או מטרד קשה בלבד?

קיימים סוגי יתושים ברחבי העולם אשר יכולים להעביר מחלות שונות או מחוללי מחלות שונות לאדם. גם בישראל כזכור, פעל עד לפי שנים לא רבות כ”כ יתוש האנופלס אשר העביר לתושבי הארץ את מחלת המלריה. לכן, הסכנה שבהעברת מחלות על ידי יתושים טרם חלפה מן העולם ואף עדיין קיימת במדינות אחרות. גם בישראל, מומחים שונים מזהירים מפני הופעת מינים פולשים של יתושים אשר עלולים חלילה, להעביר מחלות על ידי עקיצה.

אולי תתעניין במידע נוסף אודות

יתושים

מהי מלכודת יתושים ומדוע אנשים רבים כ”כ משתמשים בה?

מלכודת יתושים הינה מלכודת אשר לוכדת באופן פאסיבי את היתושים, על ידי משיכתם באמצעות אור, ריח וכד’. מלכודת היתושים יכולה להיות ממוקמת בבית, בחצר או בגינה הציבורית, כמובן בהתאם לצורך וסוג המלכודת.

השימוש במלכודת יתושים הוא פשוט מאוד ואיננו מצריך מאמץ רב, מלבד תליית או הנחת המלכודת במקום המתאים. אכן במרים רבים, מדובר על פתרון יעיל אשר מסייע בפתירת הבעיה. עם זאת, חשוב להדגיש, מלכודת יתושים איננה מספיקה לפתירת בעיי היתושים מהשורש ולכן, מומלץ לנקוט בשיטות הדברה נוספות באזורים מוכי יתושים או בפעולות מנע.

אולי יעניין אותך

חומר הדברה ליתושים

מה מומלץ לעשות כדי למנוע מהיתושים להגיע הביתה?

כדי להיפטר מהיתושים באופן יעיל, יש לחסל את הביצים ואת זחלי היתושים הנמצאים במקורות מים עומדים. לכן, לפני הכל, מומלץ לייבש מקורות מים בחצר או בגינה הביתית וכן, להזמין מדביר מקצועי שירסס סביב מקורות מים בקרבת הבית. במידה ואינכם יודעים בדיוק מהיכן מגיעים היתושים, מומלץ לנקוד בפעולה משולבת, הכוללת ריסוס סביב פתחי הבית (עם חומר מתאים המיועד לשימוש עצמי ביתי) וריסוס קירות הבית הפנימיים עם תרסיס להדברה עצמית חסר ריח שאינו מצריך יציאה מהבית ומאושר לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה. בנוסף רצוי להתקין רשתות בחלונות, לפזר מלכודות יתושים וכמובן, ובמידת הצורך למרוח את הגוף עם תכשירים מיוחדים נגד יתושים. חשוב לזכור, כי מיגור יתושים מסביבת הבית יכולה להיות קשה ומתישה ולכן, מומלץ לנקוט בכל הדרכים האפשריות להגנה על בני הבית ומיגור היתושים.

אולי תתעניין ב

מדביר ליתושים

חומר הדברה בטוח וירוק נגד יתושים

במידה שתחליטו לרסס את פתחי הבית באופן עצמאי נגד יתושים, חשוב להשתמש אך ואר בחומר הדברה ירוק שאיננו רעיל לבני הבית. חומר ההדברה של צ’יק ג’ק ג’וק עונה על כל הדרישות – הוא מבוסס על חומרים טבעיים, איננו רעיל לבני אדם, חסר ריח ואינו מצריך שימוש בבגדי מגן. בנוסף, הוא כמובן מאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה (בדיוק כמו שאר חומרי ההדברה שלנו) וכן, הוא יעיל מאוד בהדברת יתושים.

לפרטים נוספים אודות חומרי ההדברה שלנו, שירותי ההדברה ואופן ההדברה המתאים נגד יתושים, הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר >>>

מה אומרים עלינו?

Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע”י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ’יק צ’ק ג’וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג’וקים חסכתי כסף “שפו”

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..