מלכודת קפיץ לחולדה

ככל שמזג האוויר מתחמם והטבע מתעורר לחיים, האביב מביא לא רק פרחים פורחים וציוץ ציפורים אלא גם עלייה בפעילות המזיקים. אחד המטרדים הנפוצים שעמם מתמודדים בעלי נכסים בעונה החמה הוא נוכחותן של חולדות. מכרסמים אלו עלולים לגרום לנזק רב למבנים, לזהם מקורות מזון ולהוות סיכונים בריאותיים. כדי לטפל בבעיה זו בצורה יעילה, חשוב למצוא פתרון אמין ויעיל, ופתרון כזה הוא מלכודת קפיץ לחולדה.

במאבק נגד מכרסמים לא רצויים, כלי חיוני בארסנל של כל מדביר הוא מלכודת קפיץ לחולדה. כפתרון מוביל לנגיעות חולדות, מלכודות הקפיץ הוכיחו את עצמן כיעילות והן אנושיות, ומספקות שיטה מהירה ויעילה לחיסול מזיקים טורדניים אלו.

הצורך בהדברת חולדות

חולדות הן נשאיות ידועות לשמצה של מחלות, מהן סכנות בריאותיות משמעותיות לבני אדם וחיות מחמד. יתרה מכך, מכרסמים אלו עלולים לגרום לנזק רב לרכוש על ידי כרסום דרך חיווט חשמלי, בידוד ואפילו רכיבים מבניים. התערבות מהירה היא חיונית כדי למנוע מבעיות אלו להסלים. מלכודת קפיץ לחולדה, עם פעולתה המהירה והמדויקת, מציעה פתרון יעיל לטיפול בבעיה.

אולי תתעניין ב

איך להיפטר מעכברים וחולדות?

היתרונות של מלכודת קפיץ לחולדה

  • מהיר ואנושי: מלכודת קפיץ לחולדה מיועדות להדברת מכרסמים מהירה ואנושית. כאשר היא מופעלת, המלכודת נסגרת בנקישה, מה שמבטיח לכידה מהירה ואנושית לחולדה. זה מבטיח גישה אתית יותר להדברת מזיקים בהשוואה לכמה שיטות אחרות.
  • עלות תועלת: מלכודת קפיץ לחולדה היא זולה יחסית, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית עבור בתי מגורים ושטחי מסחר כאחד. המלכודות הללו מוצעות במחירים סבירים, הן קלות לשימוש ולפריסה ומספקות שיעורי הצלחה גבוהים בלכידת חולדות.
  • סיכון מופחת להרעלה משנית: שלא כמו קוטלי מכרסמים, מלכודת קפיץ לחולדה מפחיתה את הסיכון להרעלה משנית. מכרסמים שצורכים פיתיונות רעלים עלולים למות בחללים נסתרים, מה שיוביל לריחות רעים ולסכנות בריאותיות אפשריות. מלכודת קפיץ לחולדה מבטלת את הסיכון הזה על ידי הבטחת לכידת מכרסמים באופן מידי, ומונעות מהם לצאת לאזורים בלתי נגישים.
  • השפעה סביבתית מינימלית: למלכודות קפיץ יש השפעה סביבתית מינימלית בהשוואה לחלופות המבוססות על כימיקלים. היא אינה מכניסה חומרים מזיקים לסביבה, מה שהופך אותה לבחירה ידידותית יותר לסביבה להדברת מזיקים.

אולי תתעניין במידע נוסף אודות

לכידת חולדות

שימוש נכון עם מלכודת קפיץ לחולדה

מיקום נכון של מלכודות הקפיץ הוא קריטי ליעילותן. זהה אזורים עם פעילות חולדות גבוהה, כגון לאורך קירות, ליד נקודות כניסה, או באזורים שבהם יש צואה. חולדות מעדיפות לנוע לאורך הקצוות, ולכן הצבת מלכודות במקביל לקירות מגדילה את סיכויי ההצלחה שלהן.

בנוסף, פיתיון מלכודות הקפיץ חיוני כדי לפתות חולדות לתוך המכשיר. השתמש בכמות קטנה של פיתיון, כגון חמאת בוטנים או פירות יבשים, ואבטח את הפיתיון על ההדק של המלכודת. זה מפתה חולדות להתקרב ולהפעיל את המלכודת.

מוצרים קשורים

מלכודת דבק חמאת בוטנים לעכברים וחולדות – תרסיסים (chikchakjuk.com)

מלכודת קפיץ לעכברים/חולדות – חומר הדברה לחצר (chikchakjuk.com)

רעלים לעכברים/חולדות – חומר הדברה לחצר (chikchakjuk.com)

מה אומרים עלינו?

חגית רמז, בת ים

בהזדמנות זו נציין כי סבלנו מתיקן גרמני במשך זמן של למעלה מ-16 שנים (!), במהלך זמן זה עברנו שלוש דירות שהמרחק ביניהם הוא למעלה מעשר קילומטר (!), אך הג'וקים עברנו

קרא עוד..
ורד גורדון פרימור

בערך 7 שנים לדעתי אני מזמינה מהם תרסיסי הדברה, למרות שמתגוררת בישוב מרוחק בים המלח עם שפע של זוחלים נדירים, יוצא שבקבוק אחד בשנה גורם אפילו לחצר שלי להיות סופררר

קרא עוד..
אבא G

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפופרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
רועי ג

שירות מהיר ויעיל.

קרא עוד..
נתן דוב קופלוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים, (חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת , שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
Anat Yanon

מעולה לקרדית אבק. מאוד מרוצה!!! יחס ישירות נהדר.

קרא עוד..
Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג'וקים חסכתי כסף "שפו"

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

"‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ'יק צ'ק ג'וק פתרונות הדברה‏: "‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Doron Braunshtein

"צ'יק צ'ק ג'וק" זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג'וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ'יק 'צק ג'וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג'וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ'יק צ'ק ג'וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג'וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ'יק צ'ק ג'וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..