ניקוי ביוב

למה חשוב לבצע ניקוי ביוב גם אם אין סתימה?

לא מעט אנשים חושבים כי עבודות של ניקוי ביוב הן עבודות המתאימות רק במקרה בו מתגלה סתימה בביוב, רק במקרה בו המים לא זורמים בצורה תקינה אז צריך לשחרר את הסתימה ולנקות את הביוב על מנת לאפשר המשך פעילות תקינה של מערכת הביוב, אך זה לא נכון. ישנה חשיבות גדולה מאוד לעבודות ניקוי של מערכת הביוב, ניקוי קבוע של המערכת יכול לאפשר זרימה קבועה וטובה של מי הביוב ולמנוע בעיות רבות.

מהן הבעיות הללו? מדוע חשוב לבצע ניקוי ביוב גם אם אין סתימה, וכדאי לשמור על שגרה קבועה של ניקוי ביוב לפחות פעם בשנה? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

אולי תתעניין ב

פתיחת סתימה בביוב

איתור מוקדם של בעיות

כאשר אתם מרימים את מכסה הביוב בכדי לבצע ניקוי ביוב אתם יכולים לזהות בעיות אשר עומדות להתרחש. לדוגמא, זיהוי של צמיחת שורשים אל תוך מערכת הביוב. שורשי עצים אשר נכנסים אל תוך מערכת הביוב יכולים לגרום לסתימות רציניות ולנזק לצנרת הביוב ולכן זיהוי מוקדם יאפשר לכם לקטוע את השורשים הללו ולהשתמש בקוטל שורשים אשר ימנע את הצמיחה שלהם לזמן מה. בנוסף, תוכלו לאתר סתימה שמתחילה להתפתח בעקבות הצטברות של לכלוך ואשפה בתוך צינורות הביוב.

לכן חשוב מאוד להקפיד על ניקוי ביוב באופן קבוע וכך להקדים תרופה למכה ולמנוע מראש סתימות ובעיות במערכת הביוב.

אולי יעניין אותך

ניקוי סתימות ביוב

מניעת תיקנים במערכת הביוב

מערכת הביוב הינה סביבת דגירה מושלמת עבור תיקנים. הסביבה הלחה, מרובת הפסולת שהוא מזון עבורם, מאפשרת התרבות של תיקנים בקצב מהיר מאוד בתוך מערכת הביוב. כמובן, תיקנים יעדיפו את מערכות הביוב המוזנחות בהן הם יכולים למצוא בית של ממש, ולכן כאשר אתם מקפידים על ניקוי ביוב קבוע, אתם למעשה מרחיקים התרבות של תיקנים בסביבה.

אולי תתעניין לגבי

הדברת תיקנים בביוב

חשוב להבין כי דרך מערכת הביוב התיקנים יכולים להיכנס אל תוך הבית, העסק וסביבת המחיה של בני האדם, ולכן לפני שזה קורה – הקפידו לנקות את הביוב ולרסס אם צריך וכך תוכלו להרחיק אותם מהסביבה כמה שיותר.

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..