נמלים בבית מה עושים?

נמלים בבית

נמלים כידוע, הן אחד ממיני החרקים הנפוצים ביותר בעולם וודאי שגם בבתים של בני האדם. לכן, בשפה, פשוטה – סביר להניח שאף אחד מאתנו לא יצליח להתחמק מהן בשלב כלשהו בחייו. אולם, למרות שריסוס עצמאי כנגד נמלים הוא דיי נפוץ, עדיין רבים אינם ידועים כיצד להיפטר מן הנמלים באופן האפקטיבי ביותר.

אולי יעניין אותך

מיהם הנמלים

מהיכן מגיעות הנמלים?

החדשות הטובות הן שלרוב הנמלים יגיעו ממקור חיצוני לבית שלנו. מצד אחד, זה אומר שנצטרך לחדש את הריסוס בבית פעמיים בשנה לפחות, אך מצד שני, הנתון הזה הופך את הריסוס בבית לקל יותר מכיוון שאנו נצטרך לדאוג רק להרחקת הנמלים ולא להשמדת הקן (שאגב, במידה והנכם יודעים על קן גדול ומזיק בקרבת הבית, אולי כדאי לקרוא למדביר מקצועי על מנת שישמיד אותו, אבל זה כבר סיפור אחר).

בכל מקרה, כדי להרחיק את הנמלים לחלוטין מביתנו, נצטרך לבצע ריסוס כולל, כלומר במקומות רבים בבית כמו: אזור ארונות המטבח, אזורי הפתחים של הבית, על המשקופים, על השיש וכד’. חשוב מאוד לדאוג לניקיונם של האזורים הללו באופן כללי, משום שנמלים בסופו של דבר, מחפשות מזון ולכן, עדיף לא לספק להן פיתויים מלכתחילה.

אולי יעניין אותך

הדברה לבד לנמלים

הטעות של רוב האנשים

גם אם רוב האנשים יודעים פחות או יותר היכן לרסס את הבית, לצערנו, הטעות הגדולה היא בד”כ בבחירת חומר ההדברה הרעיל. חומרי הדברה רבים הנמכרים בסופרים הם למעשה חומרים רעילים המזיקים לאדם ברמות שונות, גם אם השפעתם אינה מורגשת באותו הרגע. נוסף על כך, רבים מהם אינם יעילים מספיק כך שממילא, הריסוס לא אפקטיבי הן מבחינת יעילות הריסוס וודאי שמבחינה בריאותית.

כדי לרסס את הבית ביעילות כנגד נמלים, יש לרכוש חומר הדברה ירוק שאינו רעיל לבני אדם וכזה שיעיל כנגד נמלים. חומר הדברה כזה, מבוסס על פעולתם הטבעית של הצמחים להרחקת מזיקים וטורפים ולכן מהווה את ההדברה היעילה ביותר. בנוסף, חומר הדברה ירוק הוא בד”כ יותר ידידותי לסביבה, נוסף על חוסר הרעילות שלו ליושבי הבית!

חברת צ’יק צ’ק ג’וק משווקת לקהל לקוחותיה חומר הדברה ירוק, לא רעיל ומאושר לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה! צרו אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים!

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..