איך להיפטר מהחפרפרות לבד?

חפרפרת(או חולד) היא יונק ממשפחת אוכלי החרקים. לחפרפרות יש פרווה חומה ועווה. רוב הזמן היא נמצאת מתחת לקרקע וכמעט ואיננה יוצאת החוצה ועל כן היא איבדה את הראייה כמעט לגמרי. עיניה קטנות והיא משתמש בחוש השמיעה והריח על מנת למצוא את המזון שלה. החפרפרת היא חיה כשרונית מאוד בתחום החפירה. היא מסוגלת לחפור תעלה בגודל של מטר באדמה רכה תוך דקה. החפרפרות מסוגלות לאכול כמות אוכל השווה למשקל גופם במשך יממה אחת. על כן הם נאלצות לחפש מזון כל כמה שעות.

אולי יעניין אותך

מה מאפיין את החולד הארצישראלי?

נתקלתי במהמורות בחצר ביתי. האם פירוש הדבר שיש לי חולד בחצר?

במידה ובחצר ביתכם נתקלתם במהמורות בודדות, הדבר עשוי להצביע על כך שיש לכם אורחים חדשים בחצר – החפרפרות. החפרפרות גורמות לנזק לגידולים שיש לכם בגינת הירק. הם אוכלים שורשים, פקעות ובצלים שאותם הם מוצאים בגינת הירק. החפרפרות אוספות גם מזון שנמצא מעל האדמה על ידי חפירה מסביבו ומשיכתו אל מתחת לאדמה. את רוב מזונם החפרפות אוגרות במשך החורף ובקיץ כמעט ולא יוצאים החוצה כיוון שהאדמה יבשה.

האם אפשר להיפטר לבד מהחולד?

יש אפשרות להיפטר מהחפרפרות לבד ללא עזרת מדביר. לצורך כך תצטרכו מוט מתכת עם שפיץ בקצהו. יש להחדיר את המוט לתוך האדמה בין מהמורה למהמורה ולמצוא את התעלה. כשמכניסים את הלום לתוך האדמה ומרגישים שקיעה פתאומית של המוט פנימה – סימן שיש חלל ריק באדמה, התעלה. כמו כן יש להכניס את המוט לתוך המהמורה עצמה. אחרי שמכניסים את המוט יש להגדיל את החור על ידי סיבוב המוט. יש צורך להרחיב את החור באדמה על מנת להחדיר לתעלה את הרעלים. לאחר ההרחבה יש להחדיר את קוביית הרעלים לתוך התעלה באמצעות המוט.

אולי יעניין אותך מידע לגבי

הדברה מקצועית ללא מדביר

באיזה חומר משתמשים בהדברת החולד(חפרפרת)?

רעלים לעכברים/לחפרפרות זהו חומר להדברה עצמית שהוא נוגד כרישה. בעת השימוש ברעלים/חפרפרות יש ללבוש כפפות. החפרפרת אוכלת את הרעל וזה משפיע לא טוב על מערכת העיכול שלה. היא מודיעה לחפרפרות שנמצאות איתה יחד באזור שמסוכן פה והם מתרחקים מהמקום. יש להשתמש ברעלים נגד חפרפרות רק במשק הבית. למשל אם יש לכם חמש מהמורות, יש לפזר תשעה רעלים, ולאחר מכן יש לסגור את המהמורות עם אבן ולכסות בעפר.

אולי יעניין אותך

הדברת חולד- חפרפרת 

ההדברה לבד נגד החפרפרות עזורת בצורה בלתי רגילה להרחיק את החולד מהמקום. תוכלו למצוא את הרעלים לחפרפרות ואת המוט רק בצ’יק צ’ק ג’וק. כל אחד יוכל לעזות הדברה זו ללא קושי עם הכוונה טלפונית וההדרכה בחנות לחומרי הדברה, צ’יק צ’ק ג’וק.

התקשרו עוד היום 1-700-500-889

מה אומרים עלינו?

Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע”י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ’יק צ’ק ג’וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג’וקים חסכתי כסף “שפו”

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..