איך להיפטר מהטרמיטים?

קודם כול, מיהם הטרמיטים?

הטרמיטים הם חרקים קטנים, שצורתם דומה לתיקנים או לנמלים. צבעם בהיר וחיוור ולעתים הם חסרי עיניים וכנפיים. הטרמיטים ניזונים מכרסום העץ ומסוגלים לעכל תאית במהירות וביעילות בדומה לדבורים ולנמלים. בשנים האחרונות נצפה גידול בשכיחות הטרמיטים בישראל. ככל הנראה הסיבה לכך היא הימצאותם של גינות רבות ומושקות ושפע מזון(תאית) שיוצרים תנאים אופטימלים להיווצרות מחושבות הטרמיטים.

האם הטרמיטים מעבירים מחלות? 

הטרמיטים אינם מהווים סכנה בריאותית לבני האדם, אך הם עלולים לגרום לנזק רב למשקופי דלתות ולרהיטי העץ אשר בביתכם.

אולי תתעניין ב

הטרמיטים והנזק שהם גורמים

מה עלינו לעשות כדי להיפטר מהטרמיטים?

כדי להיפטר מהטרמיטים עליכם להשתמש בחומר הדברה מקצועי של צ’יק צ’ק ג’וק – פיתיון ג’ל לנמלים ולטרמיטים. חומר ההדברה הינו פיתיון שמושך אליו נמלים וטרמיטים ובכך גורם להשמדתם. פיתיון ההדברה הינו חומר יעיל מאוד וניתן להשתמש בו בכל שטחי המגורים, באזורים המסחריים ובאזורי התעשייה. הפיתיון הוא ללא ריח ואין צורך במסיכה כשמשתמשים בחומר.

אולי יעניין אותך

איפה אפשר לקנות חומרי הדברה ביתיים?

איך משתמשים בפיתיון ג’ל?

כדי להדביר את הטרמיטים יש להזריק את החומר בחריצים שבמשקופי הדלת באזור בו נמצאים הטרמיטים.אם אין חריצים יש לגרד או לחורר 1-2 ס”מ את העץ הנגוע ולהזריק לשם את פיתיון הטרמיטים. במידת הצורך יש לחזור על הפעולה שוב לאחר 3-4 שבועות.

חומר ההדברה  לטרמיטים ישמור על ביתכם נקי מטרמיטים ועל רהיטי העץ והמשקופים שלמים ללא חורים או סדקים.

רק בצ’יק צ’ק ג’וק תמצאו פיתרון יעיל וטוב לכל מזיק והדרכה כיצד להיפטר ממנו.

התקשרו עוד היום 1-700-500-889

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..