השכרה של ציוד להדברה של פשפש המיטה

מיהו פשפש המיטה וכיצד נזהה אותו?

פשפש המיטה הוא חרק מאוד קטן שקשה לראותו וניתן למצוא אותו לרוב במיטות, ספות או שטיחים. ניתן לזהות אותו לפי הרגשה של עקיצות בכל הגוף בשעות הלילה. פשפש המיטה רק בשעות הלילה. סימן נוסף להימצאותו של פשפש המיטה בביתכם הוא סימנים אדומים על הסדינים במיטה.

אולי יעניין אותך

מה מאפיין את פשפש המיטה?

זיהינו את הפשפש מיטה. מה עלינו לעשות עכשיו?

על מנת להיפטר מפשפש המיטה, עליכם לעשות הדברה על ידי ריסוס. בצ’יק צ’ק ג’וק, שהיא חנות לחומרי הדברה ביתיים, תוכלו למצוא תרסיסים להדברה עצמית להדברת פשפש המיטה. חומר ההדברה מאושר על ידי משרד לאיכות הסביבה לשימוש לקהל הרחב. כל לקוח מקבל הדרכה וייעוץ לגבי אופן ההדברה ולגבי דברים נוספים שיש לעשות על מנת להיפטר מהפשפש מיטה.

בשלב הראשון כדי להיפטר מהפשפש מיטה עליכם להכניס את כל הבגדים, מצעים,מגבות ונעליים לשקיות וואקום.

בשלב השני יש לעבור על כל הבית עם קיטור. מכשיר הקיטור מנקה את הבית בצורה יסודית מלכלוך, חיידקים לא רצויים ומפשפש המיטה. הקיטור הוא דרך מצויינת להיפטר מהפשפש-מיטה.

בשלב השלישי יש לעשות הדברה – ריסוס עם התרסיסים להדברה עצמית של צ’יק צ’ק ג’וק. יש לרסס את כל הקירות של החדר הנגוע, את כל הרהיטים,מסביב לרהיטים, מתחת לרהיטים ובתוך הארונות. יש לרסס את כל הרצפה ואת כל הבסיס של המיטה מכל הצדדים.

בשלב הרביעי אחרי שנעשתה ההדברה יש לשאוב את הבית עשרה ימים ברציפות. יש אפשרות להשכיר שואב אבק תעשייתי בצ’יק צ’ק ג’וק ולהשתמש בו לצורך שאיבת הבית. מטרת השאיבה עם השואב אבק היא לשאוב את כל הביציות שנשארו מהפשפש מיטה, על מנת שלא יתפתח דור חדש.

אולי תתעניין ב

הדברה בזול

רק בחברת צ’יק צ’ק ג’וק תוכלו לקבל עזרה, הכוונה ופיתרון לבעיית פשפש המיטה.

התקשרו עוד היום 1-700-500-889 צ’יק צ’ק ג’וק

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..