פתיחת סתימות ביוב מחירים

ניהול יעיל של מערכות הביוב חיוני לשמירה על בריאות הציבור והסביבה. סתימות ביוב עלולות לשבש את חיי היום יום ולהוות אתגרים משמעותיים לעיריות ולבעלי בתים.

מערכות הביוב ממלאות תפקיד חיוני בחיים שלנו. מערכות הביוב אחראיות על הובלת שפכים הרחק מהבתים והעסקים שלנו למתקני טיפול. כאשר מתרחשות חסימות בתוך מערכות אלו, הדבר עלול לגרום לריחות לא נעימים, נזק לרכוש. כמו כן הדבר עלול לגרום לסכנות בריאותיות פוטנציאליות. לכן, חיוני לטפל ולפתור סתימות ביוב במהירות כדי להבטיח את רווחת התושבים והסביבה.

אולי יעניין אותך

כמה עולה פתיחת סתימה בביוב?

גורמים נפוצים לסתימות ביוב

סתימות ביוב יכולות להיגרם ממגוון גורמים, כולל:

  • הצטברות שומנים: השלכה לא נכונה של שמני בישול ושומנים לביוב עלולה להוביל לסתימות. הסיבה לכך היא שהשומנים מתמצקים ומצטברים בצנרת הביוב.
  • חפצים זרים: פריטים כמו מגבונים לתינוקות, מוצרים סניטריים ואפילו שורשי עצים יכולים למצוא את דרכם למערכת הביוב ולגרום לחסימות.
  • פסולת מצטברת: עם הזמן, משקעים ופסולת יכולים להצטבר בצנרת הביוב, להצר את המעבר ולבסוף להוביל לסתימות.
  • תשתית מיושנת: מערכות ביוב ישנות יותר מועדות יותר לסדקים ולקריסות, שעלולות לגרום לסתימות.

אולי תתעניין ב

ציוד לפתיחת סתימות ביוב

פתרונות לפתיחת סתימות ביוב

קיימים מספר פתרונות לפתיחת סתימות ביוב, החל משיטות עשה זאת בעצמך ועד שירותים מקצועיים:

  • פומפה ונחשי ניקוז: עבור סתימות קלות, בעלי בתים יכולים לעתים קרובות לפתור את הבעיה באמצעות פומפה או נחש ניקוז. כלים אלה זמינים בקלות בחנויות לחומרי בניין והם זולים יחסית.
  • חומרי ניקוי כימיים לניקוז: חומרי ניקוי כימיים לניקוז יכולים להמיס חלק מהסתימות, אך יש להשתמש בהם בזהירות, מכיוון שהם עלולים להזיק לסביבה ואולי לא יפעלו על כל סוגי הסתימות.
  • שטיפה בלחץ: שטיפה בלחץ הוא שירות מקצועי העושה שימוש במים בלחץ גבוה לניקוי סתימות. הוא יעיל לסתימות עקשניות יותר ומשמש לרוב את הרשויות העירוניות ואנשי מקצוע בתחום האינסטלציה.
  • בדיקת מצלמה: במקרים בהם סיבת החסימה אינה ברורה, ניתן להיעזר בבדיקת מצלמה כדי לאתר את הבעיה. טכנולוגיה זו מאפשרת לאנשי מקצוע לזהות את המיקום המדויק והגורם לסתימה, ומאפשרת פתרונות ממוקדים יותר.
  • תיקון ביוב ללא תעלות: במקרים של נזק רב או צנרת שקרסה, ניתן להשתמש בשיטות תיקון ביוב ללא תעלה. טכניקות אלו ממזערות את ההפרעה לאזור שמסביב והן חסכוניות יותר בטווח הארוך.

שיקולי עלות

עלות פתיחת סתימות ביוב עשויה להשתנות מאוד בהתאם למספר גורמים כמו חומרת הסתימה, מיקום הסתימה, האם זו עבודה עצמאית או מקצועית ועוד.

מכשיר קומפקט ארוך – מכשירים לפתיחת ביובים (chikchakjuk.com)

מה אומרים עלינו?

חגית רמז, בת ים

בהזדמנות זו נציין כי סבלנו מתיקן גרמני במשך זמן של למעלה מ-16 שנים (!), במהלך זמן זה עברנו שלוש דירות שהמרחק ביניהם הוא למעלה מעשר קילומטר (!), אך הג'וקים עברנו

קרא עוד..
ורד גורדון פרימור

בערך 7 שנים לדעתי אני מזמינה מהם תרסיסי הדברה, למרות שמתגוררת בישוב מרוחק בים המלח עם שפע של זוחלים נדירים, יוצא שבקבוק אחד בשנה גורם אפילו לחצר שלי להיות סופררר

קרא עוד..
אבא G

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפופרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
רועי ג

שירות מהיר ויעיל.

קרא עוד..
נתן דוב קופלוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים, (חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת , שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
Anat Yanon

מעולה לקרדית אבק. מאוד מרוצה!!! יחס ישירות נהדר.

קרא עוד..
Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג'וקים חסכתי כסף "שפו"

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

"‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ'יק צ'ק ג'וק פתרונות הדברה‏: "‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Doron Braunshtein

"צ'יק צ'ק ג'וק" זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג'וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ'יק 'צק ג'וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג'וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ'יק צ'ק ג'וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג'וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ'יק צ'ק ג'וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..