קוטל ג וקים

מדריך מקיף לקוטלי ג'וקים: בחירת הפתרונות היעילים ביותר להדברת תיקנים

ג'וקים הם מזיקים עמידים שיכולים לתקוף בתים, עסקים ומרחבים ציבוריים. התמודדות עם נגיעות תיקנים דורשת גישה אסטרטגית ומקיפה, ואחד המרכיבים המרכזיים בקרב זה הוא בחירת קוטל ג'וקים נכון.

ג'וקים הם לא רק מעוררי סלידה אלא גם יכולים להוביל לסיכונים בריאותיים רציניים כנשאים של חיידקים ואלרגנים. הם ידועים ביכולתם להסתגל לסביבות שונות ויכולים לשגשג במגוון תנאים.

אולי תתעניין ב

תיקן גרמני בבית איך יודעים?

תרסיסים נגד ג'וקים

תרסיסים קוטלי ג'וקים הם בחירה פופולרית לפעולה מיידית נגד ג'וקים. הם מכילים בדרך כלל כימיקלים רעילים לחרקים. זהו קוטל ג'וקים מהיר ויעיל במגע ישיר אך עם זאת, ייתכן שהוא לא יחסל את כל האוכלוסייה ואולי לא יגיע לקנים נסתרים.

בשימוש בתרסיסים, השתמשו בזהירות, במיוחד באזורים עם ילדים וחיות מחמד. עקבו אחר הוראות היצרן ושקלו חלופות טבעיות או בעלי רעילות נמוכה.

אולי יעניין אותך

איך לבחור חומרי הדברה ביתיים?

פיתיונות וג'לים

פיתיונות וג'לים נועדו למשוך ולהרעיל תיקנים לאורך זמן. לעתים קרובות הם מכילים רעלים שפועלים לאט שהמקקים נושאים בחזרה לקנים שלהם. זהו קוטל ג'וקים יעיל לחיסול מושבות שלמות והוא עובד היטב באזורים שקשה להגיע אליהם שאליהם תרסיסים עשויים שלא להגיע. בנוסף, בדרך כלל זהו קוטל ג'וקים בטוח יותר מאשר תרסיסים, אך מיקום נכון חיוני כדי למנוע בליעה מקרית על ידי חיות מחמד או ילדים.

אולי תתעניין במידע נוסף אודות טיפול בג'וקים עם

מזרק נגד ג'וקים

אולטרסאונד

קוטל ג'וקים בטכנולוגית אולטרסאונד פולט צלילים בתדר גבוה שאמורים להרתיע ג'וקים. יעילותם של קוטלי הג'וקים הללו שנויה במחלוקת, עם תוצאות מעורבות. חלק מהמחקרים מפקפקים ביעילותם ולכן למרות שהם בטוחים בדרך כלל לבני אדם וחיות מחמד, פחות משתמשים בהם.

בחירה נכונה של קוטל ג'וקים

בעת בחירת קוטל ג'וקים, חיוני לקחת בחשבון מספר גורמים:

  • סוג ההדבקה: חומרת ומיקומו של הנגיעה יכולים להשפיע על בחירת קוטל הג'וקים. לבעיות נפוצות, פיתיונות וג'לים עשויים להיות יעילים יותר, בעוד שתרסיסים יכולים לתת מענה לחששות מיידיים.
  • בטיחות: קחו בחשבון את בטיחות הדיירים, במיוחד אם יש ילדים או חיות מחמד באזור. בחרו באפשרויות עם רעילות נמוכה במידת האפשר ופעלו בהתאם להנחיות השימוש בקפידה.
  • קלות יישום: בחרו קוטל ג'וקים המתאים לרמת הנוחות והמיומנות שלכם ביישום. חלק מהמוצרים דורשים מיקום זהיר, בעוד שאחרים עשויים לכלול ריסוס שטחים גדולים יותר.
  • עמידות והשפעות: ג'וקים יכולים לפתח עמידות לכימיקלים מסוימים. חפשו מוצרים עם השפעות שממשיכים לעבוד לאחר היישום הראשוני.

מוצרים קשורים

הדברה לבד לתיקן גרמני

ערכה להדברה עצמית נגד התיקן הגרמני(הג’וקים הקטנים) (chikchakjuk.com)

פיתיון ג’ל אינוויקטגולד להדברת תיקנים בבית ומחוץ לבית (chikchakjuk.com)

מלכודות פרומונים לתיקן הגרמני – תרסיסים (chikchakjuk.com)

מה אומרים עלינו?

חגית רמז, בת ים

בהזדמנות זו נציין כי סבלנו מתיקן גרמני במשך זמן של למעלה מ-16 שנים (!), במהלך זמן זה עברנו שלוש דירות שהמרחק ביניהם הוא למעלה מעשר קילומטר (!), אך הג'וקים עברנו

קרא עוד..
ורד גורדון פרימור

בערך 7 שנים לדעתי אני מזמינה מהם תרסיסי הדברה, למרות שמתגוררת בישוב מרוחק בים המלח עם שפע של זוחלים נדירים, יוצא שבקבוק אחד בשנה גורם אפילו לחצר שלי להיות סופררר

קרא עוד..
אבא G

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפופרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
רועי ג

שירות מהיר ויעיל.

קרא עוד..
נתן דוב קופלוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים, (חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת , שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
Anat Yanon

מעולה לקרדית אבק. מאוד מרוצה!!! יחס ישירות נהדר.

קרא עוד..
Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג'וקים חסכתי כסף "שפו"

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

"‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ'יק צ'ק ג'וק פתרונות הדברה‏: "‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Doron Braunshtein

"צ'יק צ'ק ג'וק" זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג'וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ'יק 'צק ג'וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג'וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ'יק צ'ק ג'וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג'וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ'יק צ'ק ג'וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..