ריסוס נגד ג'וקים

ג'וקים הם מזיקים עמידים שיכולים להוות סיכונים בריאותיים משמעותיים וליצור סביבת מגורים לא סניטרית. ריסוס נגד ג'וקים הוא מרכיב מכריע באסטרטגיית הדברה משולבת.  ג'וקים אינם רק מטרד; הם נשאים של פתוגנים ואלרגנים שונים שעלולים להשפיע לרעה על בריאות האדם. מזיקים אלו ידועים כמזהמים מזון, מפיצים חיידקים ומעוררים אלרגיות ואסטמה. הדברת תיקנים יעילה חיונית כדי למנוע את הסכנות הבריאותיות הפוטנציאליות הקשורות בנוכחותם.

לפני שמתעמקים בשיטות הריסוס, חשוב להבין את התנהגותם של ג'וקים. מזיקים אלו הם ליליים ומעדיפים סביבות חשוכות ולחות. הם אוכלי נבלות מצוינים ויכולים להאכיל ממגוון רחב של חומרים, משאריות מזון ועד שאריות אורגניות. זיהוי מקומות המסתור שלהם והבנת דפוסי התנועה שלהם הם המפתח להדברה מוצלחת.

אולי יעניין אותך

איך שומרים על בית נקי מג'וקים?

טכניקות ריסוס

  • יישום ממוקד: בעת ריסוס עבור ג'וקים, חיוני לכוון ישירות למקומות המסתור שלהם. נקודות מסתור נפוצות כוללות סדקים וחריצים בקירות, מאחורי מכשירי חשמל ומתחת לכיורים. השתמש בזרבובית ריסוס ממוקדת כדי לספק את קוטל החרקים בדיוק היכן שסביר להניח שג'וקים יהיו.
  • ריסוס לטווח ארוך: שאריות קוטלי חרקים יוצרים מחסום מתמשך שממשיך לעבוד לתקופה ממושכת. יש למרוח תרסיסים אלה על משטחים שבהם נוסעים ג'וקים, כגון לוחות בסיס וסביב נקודות כניסה. זה עוזר למנוע הדבקה חוזרת ומציע הגנה לטווח ארוך.
  • תרסיס לטיפול מידי: תרסיסים יעילים לטיפולים מהירים במקום. הם שימושיים להגעה לאזורים בלתי נגישים ולשטוף ג'וקים ממקומות המסתור שלהם. הקפידו על אוורור נאות בעת שימוש בתרסיסים אלו בתוך הבית.
  • פיתיון וריסוס: שילוב של פיתיון עם ריסוס יכול להיות גישה יעילה ביותר. פיתיונות ג'וקים מושכים את המזיקים לבלוע רעל הפועל באיטיות, וריסוס עוזר לחסל את הנגיעות מהר יותר. אסטרטגיה כפולה זו שימושית במיוחד עבור נגיעות חמורות.

אולי תתעניין ב

תרסיס נגד ג'וקים

המוצרים הטובים ביותר לריסוס ג'וקים

  • תרסיסים נגד חרקים: בחר תרסיסים קוטלי חרקים שנוסחו במיוחד להדברת תיקנים. חפש מוצרים המכילים חומרים פעילים כגון פרתרואידים או נאוניקוטינואידים. ודא שהמוצר מסומן לשימוש פנימי ופעל בקפידה על הוראות היצרן.
  • פיתיונות: פיתיונות ג'ל עם חומרי משיכה חזקים כמו פרומונים יעילים בפיתוי ג'וקים. פיתיונות אלו מכילים רעלים הפועלים לאט שהתיקנים נושאים בחזרה לקנים שלהם, ולמעשה מחסלים את כל המושבה.
  • אפשרויות טבעיות וידידותיות לסביבה: למי שמחפש פתרונות ידידותיים לסביבה, שקול קוטלי חרקים בוטניים או אדמה דיאטומית. אפשרויות אלו עלולות להיות פחות רעילות לבני אדם וחיות מחמד תוך מתן שליטה יעילה בג'וקים.

מוצרים קשורים

הדברה לבד לתיקן גרמני

ערכה להדברה עצמית נגד התיקן הגרמני(הג’וקים הקטנים) (chikchakjuk.com)

פיתיון ג’ל אינוויקטגולד להדברת תיקנים בבית ומחוץ לבית (chikchakjuk.com)

מלכודות פרומונים לתיקן הגרמני – תרסיסים (chikchakjuk.com)

מה אומרים עלינו?

חגית רמז, בת ים

בהזדמנות זו נציין כי סבלנו מתיקן גרמני במשך זמן של למעלה מ-16 שנים (!), במהלך זמן זה עברנו שלוש דירות שהמרחק ביניהם הוא למעלה מעשר קילומטר (!), אך הג'וקים עברנו

קרא עוד..
ורד גורדון פרימור

בערך 7 שנים לדעתי אני מזמינה מהם תרסיסי הדברה, למרות שמתגוררת בישוב מרוחק בים המלח עם שפע של זוחלים נדירים, יוצא שבקבוק אחד בשנה גורם אפילו לחצר שלי להיות סופררר

קרא עוד..
אבא G

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפופרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
רועי ג

שירות מהיר ויעיל.

קרא עוד..
נתן דוב קופלוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים, (חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת , שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
Anat Yanon

מעולה לקרדית אבק. מאוד מרוצה!!! יחס ישירות נהדר.

קרא עוד..
Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע"י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ'יק צ'ק ג'וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג'וקים חסכתי כסף "שפו"

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

"‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ'יק צ'ק ג'וק פתרונות הדברה‏: "‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ'יק צ'ק ג'וק‏"

קרא עוד..
Doron Braunshtein

"צ'יק צ'ק ג'וק" זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג'וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ'יק 'צק ג'וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג'וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ'יק צ'ק ג'וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג'וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ'יק צ'ק ג'וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..