מדביר לברחשים

הברחשים או “היבחושים”

ברחש הוא כינוי לחרק המכונה יבחוש בשפה המקצועית יותר. ככלל, מדובר בזבובים קטנים שלרוב יופיעו בתקופת האביב. אנו מזהים את הברחשים לרוב לצד עצים, מקורות מים ושאר אזורים עתירי לחות. חלק מהברחשים עוקצים ולכן מהווים מטרד לאדם.

אולי תרצה לקרוא מידע נוסף לגבי

ברחשים

הקושי בהדברת ברחשים

הברחשים כוללים מגוון רחב של סוגים ולכן יש לזהות תחילה את הסוג לפני ההדברה. כל סוג מטבע הדברים יכול להימשך לאזור התרבות שונה, מקור מזון שונה וכד’. מעבר לכך, חשוב מאוד לזהות את הופעת הברחשים בתחילתה, שכן בדיוק כמו הזבובים הרגילים שאנו מכירים, הם מתרבים במהירות ויש לפתור את הבעיה מן השורש.

כיצד ניתן להיפטר מן הברחשים?

הברחשים ניתנים להדברה בקלות יחסית, לאחר שנמצא מקורם. אולם, יש לבחון היטב כיצד ניתן להרחיקם, בין אם על ידי הסרת המקום אליו הם נמשכים ובין אם על ידי הדברה מקומית בחומרי הדברה מתאימים. חשוב לציין, שאת הברחשים יש להדביר בחומרי הדברה ירוקים, שכן מטרת ההדברה היא יותר הרחקה מאשר הריגה של הפרטים עצמם ולכן יש להשתמש בחומרים מתאימים למטרה זו.

אם כך, האפשרות הטובה ביותר היא פניה למדביר מקצועי שידע לחפש ולמצוא את המקום אליו הם נמשכים, או מוצאים את מזונם. בנוסף, מדביר כזה ידע להתאים גם את חומר ההדברה המתאים למקרה הספציפי הקיים בכל בית או גינה (לרוב הברחשים יופיעו מחוץ לבית ולא בתוכו). חשוב לציין בהקשר זה, כי מטרתו של המדביר במקרה זה היא גם למנוע את הופעת הברחשים שנית על ידי פתירת הבעיה הקיימת באזור.

פתרונות ההדברה של צ’יק צ’ק ג’וק

חברת צ’יק צ’ק ג’וק מכשירה מדבירים זה שנים רבות להיות מן הטובים שקיימים כיום בתחום, לרבות שימוש בחומרי הדברה ירוקים ומפוקחים, דרכים למציאת מקור התרבותם של המזיקים וייעוץ ללקוחות באשר לדרכי המנע שניתן לנקוט בהם, כדי למנוע את תופעת המזיקים מכל הסוגים. המדבירים שלנו ישמחו להגיע לביתכם ולסייע לכם להתגבר על בעיית הברחשים המטרידה אתכם. אנו זמינים עבורכם לכל שאלה או היוועצות בנוגע לחומרי ההדברה, דרכי ההדברה שלנו או אופן ההדברה המומלץ.

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..