הדברת טרמיטים

טרמיטים
טרמיטים הם חרקים החיים במושבות וניזונים מעץ יבש ומוצרים כמו: רהיטי עץ, ארונות מטבח, דלתות, משקופים, חלונות ועוד. הטרמיטים בונים את הקן שלהם באחד מהמוצרים הללו וממנו יוצאים לחפש מזון.
האם הטרמיטים הם חרקים חברתיים?
בניגוד לשאר קבוצות החרקים והמזיקים, הטרמיטים מיוחדים בהתנהגותם החברתית. בכל מושבת טרמיטים יש מלך ומלכה, והם החרקים הבוגרים שיכולים להתרבות. תחתיהם בהיררכיה ישנם הפרטים, שאינם יכולים להתרבות, והם מתפקדים כחיילים. תפקידם של החיילים להגן על המושבה ולתחזק את הקן. טרמיטים מכונים “נמלים לבנות”, על אף, שהם דומים יותר לתיקנים מבחינת הנראות. 
אולי יעניין אותך
מיהם הטרמיטים?
איך תזהו טרמיטים?
אם משווים את הטרמיטים לנמלים, אז מרחוק הם אכן יכולים להזכיר אחד את השני, אך אם מתקרבים קצת לקן, ניתן להבחין שיש להם מחושים ישרים ללא מפרקים. לנמלים יש מפרק גמיש ונראה לעין באופן יחסי. בניגוד לנמלים, שלהן צבע מובהק, הטרמיטים יכולים להיות שקופים ולהגיע עד לגוון בז’ אדמדם. הטרמיטים חיים בכמות גדולה, כשבכל מושבה יש למעלה ממיליון פרטים. הם יקימו את המושבה שלהם בעיקר במקומות לחים ובעלי עץ יבש.
אולי תתעניין ב
ריסוס טרמיטים
הדברת טרמיטים – פתיונות 
הדברת טרמיטים יכולה להתבצע באופן עצמאי או בעזרתה של חברה מקצועית בתחום הדברת מזיקים. לאחרונה קיים שימוש נפוץ בשיטת הפיתיונות, שנמצאה אפקטיבית בכל הקשר להרחקת טרמיטים. על פי השיטה, יש להזריק פיתיון ג’ל בחריצים ובסדקים אשר מצויים במשקופים הנגועים בטרמיטים או ברהיטי עץ שבהם נמצאים הטרמיטים. הטרמיטים לוקחים את החומר הנגוע לקן ובעצם גורמים לחיסולו המוחלט.
אולי תתעניין ב
איך להיפטר מהטרמיטים?
הדברת טרמיטים
בניגוד לשיירת נמלים שטיפול בה, לרוב, מסתיים בריסוס ביתי עצמאי. הדברת טרמיטים דורשת מומחיות וידע של בעל מקצוע מיומן ובעל ניסיון. חברת ההדברה צ’יק צ’ק ג’וק מציעה לכם הדברה ירוקה, הכוללת שימוש בחומרים טבעיים שאינם רעילים לאדם.

מה אומרים עלינו?

Michal C

הדברה לצרעות שירות מצוין!

קרא עוד..
Sagie Kremissi

בחור מאוד נחמד מחירים נחים ושרות מדהים

קרא עוד..
אבא G570

הייתה לי בעיה של תיקן גרמני במטבח, שלא הצלחנו למגר עם ריסוס ועם משחה בשפורפרת ע”י מדביר וותיק ומוסמך. 2 ריסוסים במיכל אחד שנרכש מצ’יק צ’ק ג’וק והלא יאומן קרה,

קרא עוד..
דורי נימיץ

משתמש מזה שנתיים במוצרים,(חיצוני ופנימי) יעילים ביותר, תמורה מצויינת, שרות נהדר ישר כח וכל הכבוד

קרא עוד..
דניאל תשובה

ענו במקצועיות מהירות ואדיבות!

קרא עוד..
sabrina weitsman

מקצועי מאוד, אדיב ודייקן

קרא עוד..
דרור כהן

וואלה עובד נעלמו הג’וקים חסכתי כסף “שפו”

קרא עוד..
דב נתן קופולוביץ

שרות מעולה אמין ויסודי !!! בטוח שאזמין כל פעם שאצטרך

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..