הדברת עכברים וחולדות

עכברים וחולדות הם יונקים ממשפחת המכרסמים. עכברים וחולדות נחשבים מזיקים ביותר לגידולים חקלאיים. עכברים וחולדות מזיקים גם בבתים ובמחסנים כיוון שהם מכרסמים כל דבר בו הם נתקלים: מקרטון ופלסטיק ועד חוטי מתכת ואריגים שונים. אולם מעבר לנזק הכלכלי או אי הנוחות שהם גורמים, עכברים וחולדות יכולים להיות סכנה ממשית.

כיצד העכברים מסוכנים לבני האדם?

העכברים והחולדות עלולים להעביר זיהומים ומחלות אם הם משאירים סימני צואה ושתן במזון ובייחוד אם הם נושכים. במקרים של נשיכת עכבר חייב הננשך לפנות לטיפול רפואי נגד טטנוס וכלבת ונשקפת לחייו סכנה ממשית.

אולי יעניין אותך

מה מאפיין את העכבר ואת אורח חייו?

מדוע עכברים וחולדות אוהבים את בית האדם?

כאוכלי כל, עכברים וחולדות אינם כבולים מבחינת מזונם למקום מחיה אחד.  מכיוון שהמזון בביתו של האדם נגיש וזמין, במיוחד בעידן השפע בו ניתן למצוא אוכל ופירורי אוכל בכל פינה, גם בבתים נקיים מאד והמזון הזה, ושיירי המזון, מושכים את העכברים והחולדות. המכרסמים מריחים את האוכל, בעזרת חוש ריח מפתוח, ממרחקים יחסית גדולים, ונמשכים אחרי הריח אל בית האדם. ברגע שהם פולשים לאזורי המחייה האנושיים הם מכרסמים כל מה שנקרה בדרכם. לרוב, עכברים וחולדות נטפלים לבתים צמודי קרקע, אבל לפעמים ניתן למצוא אותם גם בקומות גבוהות מעט יותר.

אולי תתעניין ב

איך להיפטר מעכברים וחולדות?

איך נדע אם ישנם עכברים וחולדות בבית ומה לעשות?

כבלים או בגדים מכורסמים, שאריות צואה (אליפסות זעירות בצבע חום כהה) בארונות או ליד פאנלים על הרצפה, ציוצים בלילות – כל אלו מעידים כי הבית שלכם מארח גם את המכרסמים הקטנים, במקרה של חולדות ועכברושים – לא כל כך קטנים. עכברים וחולדות מסוכנים מאד כיוון שהם גורמים נזק רב בבתים ובמחסנים ואף יכולים להוות סכנת חיים, בעיקר בבית בו גרים תינוקות וילדים.

אולי תתעניין ב

איך להרחיק עכברים?

מה ניתן לעשות כאשר מגלים עכברים וחולדות בבית?

לכן כאשר יש עקבות של עכברים או חולדות יש להזמין מדביר מקצועי במהירות. בבתים רבים נמנעים מהזמנת הדברה מקצועית ומסתפקים במלכודות ביתיות. המלכודות הללו יעילות במידה מסוימת אבל לא פותרות את הבעיה לגמרי כיוון שיכול להיות שנמצאים בביתכם לא רק עכבר אחד או שניים אלא משפחה שלמה של עכברים. הדברה מקצועית היא הפתרון היעיל והטוב ביותר נגד עכברים וחולדות, ופותרת את הבעיה בפעם אחת ובאופן ודאי.

איך מדבירים עכברים וחולדות?

הדברת חולדות ועכברים נעשית על ידי מדביר מקצועי באמצעות תיבות האכלה וארבעה סוגים של רעלים: פסטה, סולובלוק, שיקוי וגרגרים זו הדרך היחידה למגר לחלוטין את התופעה, להעלים את העכברים והחולדות ולמנוע את חזרתם אל ביתכם ולהפריע לשלוות נפשכם.

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..