חומר הדברה לדג הכסף ב-100 ₪

האם שמעתם על “דג הכסף”?

דג הכסף הינו חרק קטן, המגיע לאורך של עד 10 מ”מ, אשר נפוץ בבתים ודירות רבים הודות לחיבתו לכוכים קטנים ואזורים עתירי לחות. צורת גופו מאוד דומה לדג וצבעו נע בין אפור-כסוף לשחור, ומכאן שמו. את דג הכסף ניתן לזהות על ידי צורתו האופיינית, בשילוב עם המחושים הארוכים על ראשו. דג הכסף פעיל בעיקר בלילה ולכן סביר להניח שהוא יחמוק מעינינו פעמים רבות, גם כשאר הוא נמצא בבית זמן רב. חשוב לציין שדג הכסף יכול לשהות אף בסדקים שברצפה או בקיר וכד’ ולכן, הוא בעל פוטנציאל גבוה להתפתחות ורבייה דווקא בבתים אנושיים (הכוונה היא לדג כסף הבית )

אולי יעניין אותך

מיהו דג הכסף (זנבזיף כספי)?

מדוע כדאי להדביר עצמאית את הבית?

הדברה עצמית היא פתרון מעולה לבתים ודירות בהם הנגיעות הינה יחסית נמוכה ולכן אינה דורשת עבודה מקצועית של מדביר מיומן. עם זאת, כמובן שקיים צורך להדביר את הבית באופן אפקטיבי על פי הוראות מדויקות.

ההדברה העצמית מאפשרת חיסכון בזמן ותקציב הודות לעובדה שאין צורך לקרוא למדביר חיצוני. בנוסף, ההדברה העצמית תתרחש בזמן ובקצב שנוח לכם, כאשר חשוב לציין שבסופו של דבר, רק אתם מכירים את ביתכם הכי טוב ולכן תוכלו לנצל זאת בעת ההדברה העצמית.

מדוע כדאי להדביר עצמאית את דג הכסף?

דג הכסף כאמור הוא חרק אשר אוהב לחיות בכוכים שונים בתוך הבית, חריצים ועוד. כמובן שמדביר מקצועי יודע לזהות נגיעות של דג הכסף ולהדביר בהתאם, אולם במקרה הזה, מדובר במשימת הדברה קלה לביצוע ולכן, אם הנגיעות אינה גבוהה מאוד כמובן, פשוט נמליץ לכם לבצע אותה בעצמכם.

אולי תתעניין ב

הדברה בזול

ואם כבר להדביר עצמאית, עשו זאת עם חומר ההדברה הירוק של צ’יק צ’ ג’וק!

חומר ההדברה שלנו מבוסס על חומרים אורגניים, אינו רעיל ולא מצריך שימוש בבגדי מגן. בנוסף, חומר ההדברה יעיל לטווח הארוך ולא רק לדג הכסף, כך שתוכלו להיות רגועים באשר להדברת מזיקים נוספים בבית.

לקבלת מידע נוסף על חומר ההדברה הירוק ואופן השימוש היעיל בו אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום!

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..