חומר הדברה לחשופיות

חשופיות

חשופיות הן סוג של חלזונות, אשר ניזונות מחומרים אורגניים כגון פטריות זעירות, רקבובית, אצות וכדומה. כאשר החשופיות מוצאות מקום מחיה נוח הכולל תנאי לחות, מזון והגנה, הן יכולות להוות מטרד של ממש עבור האדם ולהיכנס למרתפים, חדרי רחצה, שירותים ועוד. חשוב לציין שהן יכולות להגיע גם דרך מערכות הביוב.

אולי יעניין אותך גם

חשופיות ואזורי המחייה שלהן

חומר הדברה ירוק לחשופיות

קיימים כיום חומרי הדברה ירוקים וייעודיים למיגור חשופיות, אשר מנצלים למעשה את תכונותיהם הרעילות\הדוחות של צמחים מסוימים כדי למנוע ולמגר מזיקים שונים. כך, חומר ההדברה הירוק שאנו משתמשים בו למשל מבוסס על צמח החרצית אשר מכיל חומרים המכונים פירטרינים. שימוש בחומרי הדברה כאלה מבטיח את בטיחות ההדברה, הן מצד אנשי הבית והן מצד עובדת היותו של החומר ידידותי לסביבה.

הדברת חשופיות

הדברת חשופיות יכולה להתבצע בשתי דרכים: הדברה עצמית והדברה מקצועית על ידי מרסס מקצועי. הבחירה באחת מן האפשרויות, תלויה באזורים שברצונכם להדביר, המידה בה החשופיות הצליחו לחדור ולהתרבות באזור הבית וכן, מספר מוקדי המשיכה אשר קיימים עבורן בסביבתכם הקרובה, כפי שנסביר מיד.

האזורים הזקוקים להדברה בבית

ככלל, קיים הבדל בין צורך ההדברה מחוץ לבית לבין צורך ההדברה בבית, בכל הקשור לחשופיות. הדברה שהינה רק בחצר יכולה להתבצע עצמאי, כאשר חשוב להקפיד על שימוש בחומר מתאים ומיודע לכך (ולא בהכרח בחומר הדברה “רגיל”). לעומת זאת, הדברת חשופיות בבית הינה יותר מסובכת ועבורה, עדיף להיעזר בשירותי איש מקצוע אשר יודע כיצד והיכן להדביר וכמו כן, לזהות את מוקדי המשיכה העיקריים.

מידת הנגיעות, או החדירה של החשופיות לבית\לשטח

גם עניין זה הוא בעל חשיבות לסוגיית ההדברה העצמית אל מול הפניה לאיש מקצוע. ההמלצה היא בכל מקרה, גם במקרה של פלישת מזיקים אחרים, לפנות לסיוע מקצועי כאשר הנגיעות הינה מאוד גבוהה.

לא לשכוח להגן על הבית מפני הבאות

בנוסף להדברה אפקטיבית, חשוב ביותר לדאוג מעתה והלאה לצמצם כלכל הניתן את מוקדי המשיכה עבור החשופיות. דאגו לצמצם אזורים בהם מצטברים עלים יבשים בחצר, לייבש אזורים בעלי לחות מוגברת (גם בתוך הבית עצמו) וכן, חשוב לדאוג לריסוס קבוע.

בואו לשמוע על שירותי ההדברה וחומרי ההדברה העצמית שאנו מספקים! התקשרו או השאירו פרטים, עדכנו אותנו בצורך שלכם ואנו כבר נדאג לספק לכם את הפתרון המתאים ביותר!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..