טיפול בתיקן גרמני

תיקן גרמני בדירה

התיקן הגרמני הינו בין הקטנים הנפוצים בבתים בישראל וללא ספק אחד המטרידים שבהם. מדובר בחרק  חום-שחור, אשר פועל בד”כ במקומות עתירי מזון, כמו מסעדות, מחסני אוכל וכן, גם בבתים פרטיים. התיקן הגרמני פעיל לרוב בקיץ, אולם הוא יכול להופיע גם בחורף. באופן כללי, מדובר בתיקן “מומחה” בכניסה לבתים ובמציאת מקומות מסתור ומזון למיניהם.

אולי יעניין אותך

מיהו תיקן גרמני?

כיצד ניתן להדביר את התיקן הגרמני ?

נגד התיקן הגרמני יש להשתמש בריסוס, ג’ל ובמלכודות פרומונים, אולם היות ומדובר בתיקן שחי בסמוך מאוד למקורות המזון והמחיה של האדם, יש להשתמש בריסוס ירוק שאינו רעיל. ניתן להדביר את הבית, במידה וברשותכם חומר כזה, גם באופן עצמאי.

אופן ההדברה כנגד תיקן גרמני

את חומר הריסוס יש לפזר במקומות שונים בבית, אולם בעיקר באזור המטבח ובפרט: מאחורי התנור, המיקרוגל והמקרר. בנוסף, יש לרסס באזור הכיור, הכיריים, ארון המזון או המזווה.

יתרונות ההדברה בעצמית בבית

חשוב לנו להתעכב מעט על ההדברה העצמית מכיוון שמדובר בסוג הדברה שיכולה לחסוך לכם כסף רב. ככלל, ההדברה העצמית מאפשרת לכם לשלוט על זמן ההדברה, מקומות ההדברה ומטבע הדברים, היות והמדבירים הם למעשה אתם, תוכלו להיות בטוחים שהעבודה נעשתה כמו שצריך.

חומר ההדברה שלנו, שנועד לשימוש עצמי, הינו חומר הדברה ירוק ולא רעיל לבני אדם שיוצר במיוחד כדי לשמש את לקוחותינו ללא צורך בקריאה לשירות הדברה מקצועי. חומר ההדברה שלנו הינו שווה ערך לחומר הדברה של מדביר ולכן, הנכם יכולים להיות בטוחים לגבי אפקטיביות הפעולה שלו. מלבד זאת, הוא חסר ריח ולא מצריך שימוש בבגדי מגן מיוחדים, או יציאה מהבית לפני או אחרי השימוש בו.

אולי תתעניין ב

חומר הדברה לתיקן הגרמני

נשמח לשוחח אתכם ולהתאים לכם את פתרון ההדברה הטוב ביותר עבורכם! השאירו פרטים באתר, ספרו לנו מה הבעיה ואחד מאנשי הצוות שלנו ידאג לחזור אליכם עם אפשרויות הדברה אפקטיביות!

 

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..