מדביר לנמלת האש הקטנה

פלישתה של נמלת האש הקטנה

מדובר בנמלה קטנה מאוד, צבעה הוא אדום-חום והיא מהווה את אחד המינים הפולשים הבולטים והמטרידים ביותר בישראל, שכן מקורה הוא בכלל בדרום אמריקה. ההערכה היא שהיא הגיעה לישראל לפני כעשרים שנה, במשלוח עצים ועד היום, היא מועברת ממקום למקום דרך משלוחי עצים, אדמה, עציצים וכד’.

נמלת האש הקטנה ידועה עקב יכולת ההתפשטות המהירה יחסית שלה, אך גם העקיצות הכואבות שלה. עבור האדם, מדובר במטרד של ממש, שכן עקיצות מרובות של נמלת האש עלולות לגרום אף לנזק בריאותי ובנוסף, נמלאת האש עוקצת גם את חיות המחמד הנמצאות בבית או בסביבת הבית.

כיצד נדע אם יש לנו נמלת אש בבית או בחצר\גינה?

בדרך כלל, עקיצות חוזרות ונשנות ממקור לא ידוע אמורות לעורר את חשדכם. העקיצות עצמן לרוב יהיו קטנות ושורפות יותר מעקיצות יתושים ובנוסף, הם עלולות לעורר תגובות אלרגיות חריפות יותר. הנעקצים, מתארים בדרך כלל תחושת צריבה מקומית שעשויה להימשך גם כמה שעות.

דרכי ההדברה והפניה למדביר

כיום בישראל, שיטת ההדברה הנפוצה והמקובלת היא פיזור פיתיונות רעל. פתיונות אלה נועדו לעודד את הנמלים לשאת אותם אל הקן ועל ידי כך להרוג גם את המלכה. חשוב לציין שאת הפתיונות המגיעים בצורת גרגירים יש לפזר כראוי, בהתאם להוראות ובמקומות הנכונים.

לכן, במידה וחלילה גיליתם או שאתם חושדים שיש לכם נמלי אש בחצר, בגינה או בבית, עדיף לפנות למדביר מקצועי שידע בדיוק היכן למקם את הפתיונות ובכלל, ידע לזהות כראוי את הקן. אולם, הדברת נמלת האש הקטנה יכולה להיעשות גם באופן עצמאי על ידי הדרכה מתאימה באשר למקומות הפיזור של הפתיונות.

פרטים נוספים לגבי נמלת האש הקטנה תוכלו למצוא כאן

נמלת האש הקטנה

הכירו את המדבירים המקצועיים של חברת צ’יק צ’ק ג’וק

לחברתנו ניסיון רב שנים בסוגי ההדברה השונים, לרבות הדברת נמלים. בפרט, להדברת נמלת האש ניתן להשתמש רק בחומרים מפוקחים ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה הישראלי למטרה זו, שכן מדובר במין פולש כאמור שזקוק לטיפול מיוחד. המדבירים שלנו עובדים עם חומרי הדברה מאושרים ואפקטיביים ובנוסף, הכשרתם מאפשרת להם לזהות את מקור הגעת הנמלה בקלות.

צרו קשר ונשמח לתת לכם פרטים נוספים באשר לדרכי ההדברה האפקטיביות שלנו בחברת צ’יק צ’ק ג’וק!

מה אומרים עלינו?

אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..