ריסוס נגד יתושים

מתי בפעם האחרונה חשבתם לרסס נגד יתושים?

עבור רבים, הדרך העיקרית הוא היחידה להתמודד עם בעיית היתושים היא בהגנה על בני הבית, אך לא הדברתם. קיימים כיום חומרים שונים שנועדו למריחה או לריסוס על הגוף, נרות מיוחדים, מכשירי הרחקת יתושים חשמליים ועוד. עם זאת, לצד פתרונות אלו, מומלץ מאוד לנקוט גם בהדברה נגד יתושים הכוללת ריסוס אפקטיבי ופיזור חומרי הדברה מסוגים שונים ברחבי הבית וסביבתו, במידת הצורך.

אולי תתעניין ב

הדברה באופן עצמאי ליתושים

מעט רקע על המזיק המכונף

על פי משרד הבריאות הישראלי, הסכנה בעקיצות יתושים לא נוגעת רק לאלרגיה לחומר המופרש מהיתושים בעת העקיצה, אלא גם לפוטנציאל להעברת מחלות על ידם, ונסביר: ראשית, חשוב לדעת שקיימות עדיין מדינות בעולם בהן יתושים מעבירים מחלות בתדירות יחסית גבוהה, למרות שבישראל יתושי האנופלס כבר כמעט שאים קיימים (יתושים אלו היו מזוהים עם העברת מחלת המלריה, בעיקר בתקופה שלפני קום המדינה ומעט אחרי). חשוב להבין, כי עצם היכולת של היתושים להעביר פתוגניים הינה קיימת ולכן, קיימים גם בישראל מומחים מסוגים שונים העוסקים בניטור ומעקב אחר אוכלוסיות יתושים והפתוגניים אשר הם מביאים עמם.

ריסוס נגד יתושים: דברים שחשוב לדעת

בשונה מחרקים אחרים שאינם מעופפים, או שלא מבלים את רוב זמנם באוויר, את היתושים יש להדביר במקומות שאינם על הקרקע, אלא באזור החלונות, הדלתות, הקירות והפתחים. בנוסף, חשוב להדגיש כי חומר ההדברה נגד יתושים צריך להיות מותאם אליהם, כלומר יש צורך להשתמש בריסוס נגד יתושים בלבד, ולא בחומר הדברה אחר. הסיבה לכך, הינה הצורך להגיע דווקא ליתושים עצמם ולמגר אותם עם חומר הדברה ברמה הגבוהה ביותר.

אולי תתעניין במידע נוסף אודות

חומר הדברה ליתושים

כדאי להכיר את הריסוס נגד יתושים של צ’ק צ’ק ג’וק

הריסוס שלנו הינו בטוח לחלוטין לשימוש ומבוסס על רעלן ממקור צמחי, שאיננו רעיל לבני אדם. בנוסף, החומר עצמו חסר ריח ולא מצריך שימוש בבגדי מגן או ביציאה מהבית (כשמודבר על חומר הריסוס שלנו לפנים הבית). בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו חומרי ריסוס ואבזרי ריסוס משלימים ואיכותיים להדברה חיצונית.

אולי יעניין אותך

איפה אפשר לקנות חומרי הדברה ביתיים?

פנו אלינו ונשמח לספק לכם מידע נוסף אודות ריסוס איכותי ואפקטיבי ליתושים בבית.

מה אומרים עלינו?

Shiran Carmiel‎‏

“‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Shiran Carmiel‎‏

ממליצה על ‏הדברה – צ’יק צ’ק ג’וק פתרונות הדברה‏: “‏לא נתקלתי בכזה שירות מקצועי, יעיל, ומסביר פנים כזה! מה שבטוח, בכל בעיית הדברה אפנה לצ’יק צ’ק ג’וק‏”

קרא עוד..
Doron Braunshtein

“צ’יק צ’ק ג’וק” זו חברה מצוינת, עם שירות מעולה וביצוע יוצא מן הכלל. ראוי לציין את מור אזולאי, המדביר המקסים, ואת ציון שירי הנפלא, המקצועי והמוכשר, תודה על הכל! מדורון.

קרא עוד..
אילנית, נהריה

חיפשתי חומרי הדברה כדי להדביר לבד בבית שלי. אני סובלת מג’וקים גדולים ונמלים. רציתי לחסוך בעלויות ההדברה. פניתי לחברת צ’יק ‘צק ג’וק וקיבלתי מהם תרסיס להדברה עצמית לג’וקים וגם לנמלים

קרא עוד..
אדיר, באר שבע

יש לי בית עם חצר. כל החצר שלי הייתה מלאה בחשופיות במשך שנים. עד שהמליצו לי על חנות לחומרי הדברה של צ’יק צ’ק ג’וק. פניתי לחנות, קיבלתי שירות מצוין. קיבלתי

קרא עוד..
מיכל, קריית אונו

לפני שנה קניתי תרסיס הדברה ומלכודות נגד ג’וקים קטנים, שמהם סבלתי לפחות חצי שנה. בתקופה זו פניתי גם למדביר שלא הצליח לפתור לי את הבעיה. פניתי לחברת צ’יק צ’ק ג’וק

קרא עוד..
המלצת לקוח-מאור מנסור

היום חזרתי בפעם השניה אחרי שנה!!!! למה חיכית שנה אתם שואלים?!? כי זה עובד! חומר להדברה עצמית שעולה 100 שקלים (שווה לכל כיס ומחליף אחלה של מדביר). תוסיפו לזה השירות

קרא עוד..
המלצת לקוח

היה מאוד מקצועי ונתן שירות מצוין , ממליץ בחום! האמת שהתקשרתי לחברה מכיוון שברגע שחשבתי על המילה הדברה עלתה לי בראש התמונה של הרכב המזמר של החברה שמסתובב ברחובות:) .

קרא עוד..
המלצת לקוח דרך זאפ גרופ

פניתי לבית העסק לצורך הדברת מקקים. שילמתי מחיר קצת יקר וקיבלתי שירות סביר עם יחס בסדר. הוא אדיב.  

קרא עוד..